UKS Futsal Nowiny pokonał Heiro Rzeszów (video, zdjęcia)

/KAR/
UKS Futsal Nowiny w dobrym stylu pokonał w piątkowym meczu dziewiątej kolejki drugiej ligi futsalu Heiro Rzeszów 10:6. Po trzy bramki w tym spotkaniu zdobyli Marcin Lasota oraz Dominik Szymkiewicz z drużyny z Nowin.

UKS Futsal Nowiny - Heiro Rzeszów 10:6 (1:0), Szymkiewicz 3, Lasota 3, Góral, Wójtowicz, Mateusz Łabęcki, Ubożak - Amarowicz 2, Trawka 2, Depta. Przybyło,
Futsal: Jugo - Ubożak, Lasota, Lichota, Góral oraz Majcher, Król, Wójtowicz, Michał Łabęcki, Mateusz Łabęcki, Szymkiewicz, Lurzyński.
Heiro: Zawada - Przybyło, Krawczyk, Amarowicz, Klader oraz Trawka, Depta.

W pierwszej połowie piątkowego spotkania piłkarze z Nowin byli bardzo nieskuteczni w wykańczaniu akcji, których mieli kilkanaście, z czego udało im się wykorzystać tylko jedną. Do przerwy wygrywali oni 1:0.

W drugiej odsłonie meczu podopieczni Michała Panasa, w końcu zaczęli wykańczać swoje akcje. Choć wydawało się, że gospodarze pewnie wygrają, to na osiem minut przed końcem spotkania goście z Rzeszowa mieli już tylko jedną bramkę straty. Po chwilowym przestoju, zawodnicy Futsalu znów zaczęli zdobywać bramki i ostatecznie wygrali 10:6.

- W pierwszej połowie obie drużyny grały badawczo. W drugiej gra w obu zespołach wyglądała zupełnie inaczej. Udało nam się w niej zagrać skuteczniej i ostatecznie wygrać to spotkanie - Michał Panas, trener UKS Futsal Nowiny.

Po dziewięciu spotkaniach UKS Futsal Nowiny z dorobkiem dziesięciu punktów zajmuje 4 miejsce w tabeli grupy trzeciej drugiej ligi futsalu. W sobotę 5 lutego o godzinie 18 drużyna z Nowin zagra w Tryńczy z tamtejszym Góralem.