Unia - Nida Pińczów 1:2. Kośmider nowym trenerem w Sędziszowie

Piotr Stańczak
Mariusz Kośmider debiutował jako trener Unii Sędziszów w meczu z Nidą Pińczów.
Mariusz Kośmider debiutował jako trener Unii Sędziszów w meczu z Nidą Pińczów. Archiwum
Dla obu zespołów był to mecz o przysłowiowe sześć, albo nawet dziewięć punktów. Pod koniec pierwszej połowy przewagę osiągnęła Nida, Piotr Piwowar popisał się celnym strzałem głową. Na 2:0 podwyższył tuż po przerwie Konrad Ciacia, który popisał się celnym uderzeniem z rzutu wolnego z około 35 metrów! Był to jego pierwszy kontakt z piłką po wejściu na boisko.

Unia Sędziszów - TS 1946 Nida Pińczów 1:2 (0:1)
Bramki:
0:1 Piotr Piwowar 45, 0:2 Konrad Ciacia 57, 1:2 Mateusz Rejowski 75.
Unia: Otręba - G. Brożek, Szota, Winiarski, Wójcik (80. Lato) - A. Brożek (65. T. Zapalski), Hajduk, Ślęzak (65. Bratek), W. Zapalski - Rejowski, Nartowski.
Nida: Nawrot - Kempkiewicz (55. Ciacia), Zygan, Motyl, Dudzik - Karasek, Krzak, Szafraniec (87. Toboła), Gajda - Łuszcz (70. Nogacki), Piwowar (72. Chacaga).
Sędziował: Krzysztof Piekarski.

- Przegraliśmy bardzo pechowo po niezłym meczu. Nasza sytuacja jest bardzo trudna, na razie dopiero zapoznaję się z drużyną, ale będziemy walczyć do końca o utrzymanie - powiedział Mariusz Kośmider, nowy trener Unii, do niedawna szkoleniowiec Naprzodu Jędrzejów. Objął on stanowisko w Sędziszowie w tym tygodniu.