Unia Tarnów - Orlicz Suchedniów 1:0

/RTK/
Futboliści suchedniowskiego Orlicza przegrali trzecie spotkanie z rzędu. W zaległym meczu ulegli na wyjeździe Unii Tarnów 0:1, na domiar złego kończyli mecz w dziesiątkę.

Unia Tarnów - Orlicz Suchedniów 1:0 (0:0)

Bramka: 1:0 Adrian Kroker 75 min.

Orlicz: Bilski 6 - Rożej 5, Jaworek 0, Czerkaszyn 3 (63 Kubiec 1), Dębniak 4 - Babin 4 (68 Dulak 1), Gryz 5, Hajduk 5, Ubożak 4 (83 Krogulec nie klas.) - Gil 5 (78 Wilk nie klas.), Jaros 4.

Kartki. Czerwona: Jaworek (Orlicz) - w 90 min., druga żółta. Żółte: Lisak, Pawlak, Rodak, Kroker - Jaworek, Dębniak, Ubożak. Sędziował: Piotr Rybus z Kielc. Widzów: 100.

W pierwszej połowie Orlicz mógł pokusić się do przerwy o bramkę, ale strzał Damiana Gila sparował golkiper miejscowych. W drugiej odsłonie goście bezskutecznie bili głową w mur, zaś Unia udanie sfinalizowała kontratak w 75 minucie, kiedy to Adrian Kroker pokonał Roberta Bilskiego strzałem z około pięciu metrów. Kielecki sędzia Piotr Rybus, do którego zastrzeżenia miały po meczu obie drużyny, już w doliczonym czasie pokazał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę obrońcy Orlicza Pawłowi Jaworkowi.