Volley Jędrzejów mistrzem w Małogoszczu

Kamil Markiewicz
Dobiegły końca rozgrywki Małogoskiej Ligi Siatkówki. Mistrzem rozgrywek została drużyna Volley Jędrzejów, która w finale pokonała Five of Forest Zagnańsk 2:0.

Wyniki: półfinały: Trybex Team - Volley Jędrzejów 2:0 (25:20, 25:19), Five of Forest Zagnańsk - Łycha Kielce 2:0 (25:14, 25:12). Mecz o trzecie miejsce: Trybex Team - Łycha Kielce 1:2 (25:13, 18:25, 15:17). Finał: Five of Forest Zagnańsk - Volley Jedrzejów 0:2 (20:25, 21:25).

Organizatorzy wybrali również najlepszą szóstkę turnieju. Najlepszym zawodnikiem rozgrywek został Kacper Polak ( Five of Forest). Ponadto do najlepszej szóstki wybrani zostali: Martyna Witkowska (Łycha Kielce), Eryk Słupczyński (Volley Jędrzejów), Piotr Błachucki (Trybex Team), Michał Jaros (Volley Jędrzejów), Adam Bartnik (Five of Forest).