W Bodzentynie derby zakończą rundę - w sobotę super ciekawy mecz, Łysica - Granat Skarżysko

/KAR/
Aż czternastu spotkań potrzebowali trzecioligowi rywale Łysicy Akamit Bodzentyn, żeby ją pokonać. W niedzielnym spotkaniu w Małogoszczu passę trzynastu spotkań bez porażki przerwała Wierna, pokonując podopiecznych trenera Bogusława Dąbrowskiego 2:0.

Zespół z Bodzentyna słabiej zagrał w pierwszej części spotkania, w której stracił dwa gole. Po przerwie gracze Łysicy próbowali odrobić straty, ale dobrze spisująca się w obronie Wierna skutecznie im to uniemożliwiła. Ostatecznie podopieczni trenera Bogusława Dąbrowskiego przegrali 0:2.

W sobotę 10 listopada, o godzinie 13 Łysica rozegra na własnym boisku mecz piętnastej, ostatniej kolejki rundy jesiennej, w którym zmierzy się z Granatem Skarżysko-Kamienna. Będzie to nie lada gratka dla piłkarskich kibiców, bo nie dość, że to derbowe spotkanie, to zmierzą się w nim drugi i trzeci zespół trzeciej ligi. W tym meczu z Granatem nie zagrają Przemysław Cichoń i Mirosław Kalista. Pozostali zawodnicy powinni być do dyspozycji trenera. - Trochę po meczu z Wierną jesteśmy rozczarowani, ale czasem takie spotkania się zdarzają i ta pierwsza porażka musiała kiedyś nastąpić. Z Granatem chcemy się odbudować, dać wiarę kibicom w naszą drużynę i zakończyć rundę na drugim miejscu tabeli - mówi Bogusława Dąbrowskiego, trener Łysicy.