W Chęcinach policjanci grali w piłkę

(MINOS)
Mistrzostwa symbolicznie rozpoczął w sobotę Jacek Pisarek, naczelnik wydziału konwojowego świętokrzyskiej policji policja
16 drużyn reprezentujących komendy wojewódzkie z całego kraju, brało w weekend udział w III Mistrzostwach Polski Wydziałów Konwojowych Policji w Piłce Nożnej Halowej „Konwój-Cup 2016”.

Rozgrywki odbywały się w Chęcinach. Nasi stróże prawa byli gospodarzami, bo zwyciężyli ubiegłoroczne mistrzostwa. W tym roku najlepsi okazali się policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Królem strzelców został jeden z reprezentantów tej drużyny - Krzysztof Weres. Kolejne miejsce zajęli policjanci z Katowic, trzeci byli zaś stróże prawa z Małopolski. Specjalną nagrodę miał dla zwycięzców miał przedstawiciel Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. Policjanci z Podkarpacia pojadą na mecz finałowy Pucharu Polski 2016, który odbędzie się w przyszłym miesiącu na Stadionie Narodowym w Warszawie.