W drugiej lidze piłkarzy ręcznych. Derby dla Politechniki

/PK/
W pojedynku dwóch Pawłów-trenerów, byłych kolegów z drużyny Vive, lepszy Paweł Sieczka. W rozegranym awansem meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, Vive Targi II Kielce przegrało z AZS Politechniką Świętokrzyską Kielce 22:26 (12:14).

Vive Targi II: Duda, W. Świąder - Wołowiec 1, Fąfara 1, Kusal 6 (1), Seweryn, Jamioł 7, Szablej, M. Nowak 5, Janus, Piechnik, Budziosz 2.

Politechnika: Smagór - Kamys 2, Zdrojkowski 1, Styrna 2, Lenty 2, Kwieciński 1, Pluciński 3, Banach 2, Rutecki, Rączka 8 (1), Kuraś 2, Żaba-Żabiński, Glita 3, Nowakowski.

Na początku gospodarze popełnili sporo błędów technicznych, co bardziej doświadczeni "akademicy" szybko wykorzystali, obejmując w 11 minucie prowadzenie 7:2. Kiedy drużyna trenera Pawła Tetelewskiego ograniczyła błędy własne i uporządkowała grę, w 22 minucie wyszła na prowadzenie 10:9. Potem Politechnika zdobyła cztery bramki z rzędu i, jak się okazało, prowadzenia nie oddała już do końca, bo u zawodników rezerw Vive Targi Kielce szwankowała skuteczność. W 34 minucie było 12:17, w 50 tylko 20:22, ale dwie kary dla gospodarzy w krótkim czasie rozstrzygnęły sprawę.