W Gdańsku Vive Targi prowadzi do przerwy 16:13

PK
Do przerwy Vive Targi prowadzi w Gdańsku.
Piłkarze ręczni Vive Targi Kielce po pierwszej połowie rozgrywanego w Gdańsku meczu ekstraklasy prowadzą 16:13 z miejscowym AZS AWFiS.

Kielczanie bardzo dobrze rozpoczęli mecz - w 6 minucie wygrywali 4:0. 3-4-bramkowe prowadzenie utrzymywali do 23 minuty (13:9), ale potem popełnili kilka prostych błędów i gdańszczanie zbliżyli się na jednego gola (13:12). Czas wzięty przez trenera gości Bogdana Wentę uporządkował grę kielczan.

W kieleckim zespole nie grają dziś Paweł Piwko, który w czwartkowym meczu z Zagłębiem Lubin doznał stłuczenia barku oraz oszczędzani Mariusz Jurasik i Kazimierz Kotliński. Do dyspozycji jest natomiast bramkarz Marcus Cleverly, który ostatnio był lekko kontuzjowany.