W I LIDZE PIŁKARZY RĘCZNYCH - Kilka minut i po strachu

/PK/
Tylko kilka minut trwały problemy piłkarzy ręcznych KSSPR Końskie w spotkaniu z ASPR Zawadzkie. Potem ich przewaga sięgała 15 bramek. Pierwszy punkt stracił lider rozgrywek, Czuwaj Przemyśl.

KSSPR Końskie - ASPR Zawadzkie 33:23 (20:10).

KSSPR: Ratuszniak, M. Kornecki, Witkowski - Dobrowolski 2, Trojanowski 2, H. Kornecki 4, Biegaj 4, T. Napierała, Baturin 2, Słonicki 2, Bodasiński 2, Kubała 7 (1), Smołuch 5, Sroczyński, Bąk 3.

Po 4 minutach meczu niespodziewanie KSSPR, które grało bez mającego ciągle problemy ze zdrowiem Michałą Przybylskiego, przegrywało 1:4. Ale od tego momentu konecczanie przyłożyli się do obrony i szybko odrobili straty - w 8 minucie był już remis 4:4. Potem gole dla zespołu z Zawadzkich to była rzadkość, natomiast gospodarze rozkręcali się z minuty na minutę i w 29 minucie prowadzili już 20:9. Najwyżej, różnicą 15 bramek (30:15) wygrywali w 46 minucie.

W innych meczach: AZS Politechnika Radom - Olimpia Piekary Śl. 35:43 (17:21), MTS Chrzanów - ŚKPR Świdnica 29:25 (15:10), Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 26:32 (11:15), Czuwaj Przemyśl - Gwardia Opole 26:26 (13:13), Viret Zawiercie - AZS AWF Biała Podlaska 27:23 (16:12).
1. Czuwaj 9 17 318:263
2. Piotrkowianin 9 15 299:238
3. Gwardia 9 15 277:223
4. KOŃSKIE 9 13 307:254
5. Olimpia 9 13 286:257
6. Ostrovia 9 8 258:283
7. Viret 9 8 267:269
8. Świdnica 9 6 249:268