W I lidze piłkarzy ręcznych. Przed przerwą po meczu

/PK/
Już po pierwszej połowie meczu na szczycie było już właściwie …po meczu. Lider z Przemyśla prowadził z KSSPR Końskie różnicą ośmiu bramek.

Czuwaj Przemyśl - KSSPR Końskie 34:27 (20:12)

KSSPR: M. Kornecki, Witkowski - Smołuch 7, Bodasiński 4, H. Kornecki 3, Kubała 3, Bąk 3, Napierała 3, Biegaj 2, Słonicki 2, Sroczyński, Dobrowolski

Wprawdzie po minucie konecczanie prowadzili 2:0, ale od tego momentu inicjatywę zdecydowanie przejął zespół lidera. Dobra postawa bramkarza gospodarzy Jarosława Guta dawała przemyślanom okazje do kontr i w 23 minucie prowadzili oni już 18:9.

Drugą połowę zespół trenera Rafała Przybylskiego znów rozpoczął lepiej, zmniejszając straty do sześciu bramek (20:14), ale Czuwaj zacieśnił obronę i znów zaczęły się kłopoty. W dodatku bardzo skuteczni w ataku zespołu z Przemyśla byli Radosław Jankowski (10) bramek oraz Paweł Stołowski (6) i Maciej Kubisztal (5).

W innych meczach: Ostrovia Ostrów Wlkp. - AZS AWF Biała Podlaska 33:30 (15:15), Viret CMC Zawiercie - ŚKPR Świdnica 22:25 (10:12), AZS Politechnika Radom - ASPR Zawadzkie 28:23 (16:11), MTS Chrzanów - Gwardia Opole 28:34 (13:17), Olimpia Piekary Śl. - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 24:30 (11:16).

1. Czuwaj 17 31 596-504
2. Piotrkowianin 17 28 539-456
3. Gwardia 17 27 510-424
4. KSSPR 17 26 568-499
5. Olimpia 17 17 516-510
6. Viret 17 14 481-493
7. Ostrovia 17 13 504-550
8. Zawadzkie 17 12 451-525