W II lidze piłkarzy ręcznych. Rzucili 14 bramek z rzędu!

PK, mir
Niecodziennego wyczyny dokonali młodzi szczypiorniści rezerw Vive Targi Kielce, podczas meczu w Rzeszowie notując serię 14 bramek rzuconych z rzędu.

KSZO Ostrowiec - AZS Katowice 38:37 (21:14)
KSZO: Szewczyk, Winiarski - Radowiecki 13, Byczkowski 5, Majchrzak 4, Sitkowski 3, Rurarz 3, Gajewski 2, Lipka 2, Cukierski 2, Sieczka 2, Pałka 1, Kieloch 1, Nowak.
Pierwsza połowa zakończyła się zgodnie z planem wysokim prowadzeniem KSZO. W drugiej ambitni goście trochę przestraszyli faworyzowanych gospodarzy.

Juvenia Rzeszów - Vive Targi II Kielce 23:36 (10:21)
Vive Targi II: Jastrząb, Buchcic, Kozak - Wróblewski 1, Sękowski 3, Rączka 2, Fugiel 6, Pięta 3, Mochocki 4, Stefaniec 4, Zomich 1, Styrna 5, Pluciński, Papaj 4, Malinowski 2, D. Przybylski 1.
W 8 minucie gospodarze prowadzili 5:3, a potem kielczanie rzucili im ….14 bramek z rzędu, doprowadzając w 25 minucie do stanu 5:17 i kończąc emocje w tym spotkaniu.

Hit Bytom - Wisła Sandomierz 31:36 (12:18)
Wisła: Skowron, Stolarski, Ogorzałek - Kwiatkowski 15, Kutek 6, Ogrodnik 4, Zawada 3, Pawelczyk 3, Białkowski 2, Małecki 2, Szklarski 1, Guz, Sadecki.
Do 50 minuty goście grali bardzo dobrze, przede wszystkim w obronie, a w ataku skutecnzy był przede wqszystkicm Paweł Kwiatkowski, który w tym meczu rzuciłaż 15 bramek. W 49 minucie sandomierzanie wygrywali 34:22 i na boisku pojawili się rezerwowi, którzy popełnili jednak masę błędów, z czego skorzystali bytomianie, odrabiając kilka bramek straty.

W innych meczach:
Orzeł Przeworsk - Siódemka Chełmek 30:35 (13:14)
MOSiR Arcom Bochnia - Grunwald Ruda Śl. 29:34 (12:15)
Zagłębie Sosnowiec - Control Process Tarnów 31:34 (15:16)
KSSPR II Końskie - AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - przełożony na 8 listopada (wtorek, godz. 19.30).

14. Katowice 7 0 214:282

W następnej kolejce, 12-13 listopada: Wisła - Bochnia, KSZO - KSSPR II, Politechnika - Orzeł, Siódemka - Vive Targi II.