W III lidze piłkarzy ręcznych: Studenci wygrywają

Redakcja
W swoim pierwszym meczu, w nowym, trzecioligowym sezonie, piłkarze ręczni AZS UJK Kielce wygrali w hali przy ulicy Krakowskiej z MKS Biłgoraj.

AZS UJK Kielce - MKS Biłgoraj 31:22 (17:12)
AZS UJK Kielce:
Kucper - Świercz 2, Bąk 2, Papaj 6, Wojda 2, Michalski 1, Boszczyk 10, Kutwin 4, Kozubek 1, Bednarski, Łukaszczyk, Rybak, Wesołowski, Łata.

Gospodarze, którzy nie ukrywają w rozpoczętym w sobotę trzecioligowym sezonie wysokich aspiracji rozpoczęli od prowadzenia 3:1, jednak kilka błędów technicznych w pierwszej połowie spowodowało, że przyjezdni w 18. minucie wyszli na prowadzenie 10:7. Wtedy koncertowo zaczęła grać obrona AZS-u, a w bramce świetnie spisywał się Oskar Kucper.

Zespół Tomasza Błaszkiewicza w drugiej kolejce spotka się w sobotę 27 października w Grodzisku Dolnym z miejscową Grodziszczanką.