Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

W Kielcach rozpoczęły się Targi Grupy PSB. Tysiące gości, wspaniałe nowinki budowlane oraz znany restaurator Mateusz Gessler

Paulina Baran
Paulina Baran
Wideo
od 12 lat
W środę, 28 lutego w Targach Kielce rozpoczęły się dwudniowe 22. Targi Grupy Polskie Składy Budowlane. To jedna z najważniejszych imprez dla branży budowlanej z całej Polski, w której udział bierze ponad 5 tysięcy partnerów PSB i dostawców tej grupy. Wieczorem odbędzie się wielka gala, której gwiazdą będzie Agnieszka Chylińska. Zobaczcie zdjęcia i film.

W Kielcach rozpoczęły się Targi PSB. Tysiące gości i wspaniałe nowinki budowlane

Podczas dwudniowego wydarzenia na Targach Grupy PSB, które są imprezą branżową, już po raz dwudziesty drugi spotykają się dostawcy i partnerzy Polskich Składów Budowlanych. To branżowe, wewnętrzne wydarzenie wyłącznie dla partnerów PSB i dostawców Grupy PSB.

W środę, 28 lutego hala targów roiła się od biznesmenów i bizneswoman, którzy sprawdzali nowości, zawierali umowy, składali zamówienia i podziwiali poszczególne stoiska. Podczas 22. edycji targów wystawia się 305 dostawców materiałów budowlano-remontowych. Kontrakty będzie zawierało prawie 370 firm – partnerów Grupy PSB, którzy prowadzą składy, placówki Profi oraz sklepy PSB Mrówka. Łącznie ponad 5000 osób

Targi PSB są postrzegane jako jedna z ważniejszych imprez dla branży budowlanej. To doskonała okazja między innymi do poszerzenia bazy biznesowych kontaktów, ale i negocjowania atrakcyjnych warunków umów u progu sezonu budowalnego.

Mateusz Gessler w Targach Kielce

Do Targów Kielce zawitał też znany restaurator, osobowość medialna, Mateusz Gessler, dla którego Magda Gessler jest ciotką. Kucharz posiada dwie oblegane restauracje w Warszawie - Soho Facory i jedną w kulinarnej Hali Koszyki. Prowadzi także popularny program kulinarny "Hell's Kitchen" w telewizji Polsat, w którym uczestnicy walczą o miano najlepszego szefa kuchni. Podczas kieleckich targów, restaurator przygotowywał niesamowite dania na patelniach prezentowanych przez jedną z firm z Grupy PSB. Mateusz Gessler zachęcał gości do obserwacji procesu gotowania, po czym poczęstował ich swoim daniem.

Grupa Polskie Składy Budowlane

Grupa Polskie Składy Budowlane powstała w 1998 roku, jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród w Polsce. Zrzesza kilkaset małych i średnich firm z terenu całej Polski, które prowadzą handel w składach budowlanych i placówkach PSB Profi oraz w sklepach PSB Mrówka. W placówkach tych pracuje około 13 tysięcy osób.

Od 22 lat firma raz w roku organizuje wewnętrzne targi, wyłącznie dla partnerów PSB i dostawców Grupy PSB. W 2023 roku, w marcu w targach stacjonarnych na ternie Targów Kielce udział wzięło 220 wystawców oraz 358 partnerów PSB, łącznie ponad 4 tysiące osób. Partnerzy Grupy (składy budowlane, placówki PSB Profi oraz sklepy PSB Mrówka) zawarli 14 tysięcy kontraktów biznesowych o łącznej wartości 282 milionów złotych. Tego samego roku, we wrześniu odbyły się 9. Jesienne Targi PSB w formie on-line. Podczas dwóch dni udział wzięło 76 wystawców (dostawców Grupy) i ponad 300 partnerów PSB prowadzących hurtownie, placówki Profi i sklepy Mrówka. Łącznie zawarto ponad 5000 kontraktów o łącznej wartości 187 milionów złotych.

Targi Grupy Polskie Składy Budowlane. Będzie wielki bankiet

Zwieńczeniem pierwszego dnia Targów Grupy Polskich Składów Budowlanych będzie bankiet dla kilku tysięcy zaproszonych gości. Gwiazdą wieczoru będzie Agnieszka Chylińska.

-Przypuszczam, że będzie to największy w Polsce bankiet przy zasiadanych stołach. Będzie około 3 tysięcy gości. To ogromne wyzwanie logistyczne, gastronomiczne, ale również kulturalne - przyznaje Piotr Litwin z Agencji Reklamowej Litwin Junior Adverising, która była odpowiedzialna za budowę ponad 350 stoisk oraz organizację bankietu.

Podczas Targów Grupy PSB nie zabrakło też pięknych hostess. Ich zdjęcia możecie zobaczyć tu:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Świętokrzyskie