W Końskich mecz na szczycie "okręgówki"

/KAR/
W niedzielnym spotkaniu klasy okręgowej konecka drużyna zremisowała w Morawicy z Moravią 1:1. W niedzielę nasza ekipa podejmować będzie w meczu na szczycie GKS Nowiny.

W Morawicy jako pierwszy bramkę strzelił nasz zespół. W 24 minucie do bramki trafił Bartłomiej Idzikowski. W 45 minucie wyrównał Smolarczyk. W drugiej połowie rezultat nie uległ zmianie i ten pojedynek zakończył się remisem 1:1.

W niedzielę 6 października, o godzinie 15, Neptun w meczu dziesiątej kolejki zagra na własnym boisku z GKS Nowiny. Nasi przeciwnicy, który walczą o awans do czwartej ligi, z dorobkiem 19 punktów zajmują czwarte miejsce. Konecka drużyna ma 22 punkty, z którymi plasuje się na pozycji lidera. - Podchodzimy procesjonalnie do meczu z drużyna z Nowin. Szanujemy naszego rywala. Będziemy chcieli podtrzymać passę ośmiu spotkań bez porażki - mówił Jarosław Groszek, trener Neptuna.

W niedzielnym meczu w szeregach Neptuna zabraknie bramkarza Łukasza Herdy, obrońcy Adama Klimczaka i pomocnika Rafała Szymczyka, wszyscy wyjechali za granicę. Do zespołu po powrocie z zagranicy powrócił pomocnik Piotr Banachowicz.

W minionej kolejce zespół z Nowin pokonał na własnym boisku Kamienną Brody 3:1.