W meczu trzeciej ligi piłkarskiej Cracovia II zremisowała z Czarnymi Połaniec 1:1

Jaromir Kruk
W meczu trzeciej ligi piłkarskiej w Rącznej na Cracovia Training Center Cracovia II zremisowała z Czarnymi Połaniec 1:1 (1:1). Fot. Jaromir Kruk

Cracovia II – Czarni Połaniec 1:1 (1:1)
Bramki: Filip Piszczek 12 – Kamil Hul 3 z karnego.
Cracovia II: Wilk – Supryn, Stachyra, Bracik, Ziemnik – Myszor (84 Grzebieluch), Kanach, Wiśniewski, Rakoczy (84 Malisz), Ogorzały (73 Nowicki) – F. Piszczek (73 T. Bała)
Czarni: Siryk – Smoleń (63 Bakowski), Bażant, Woś, Krępa – Ferens (Banik), Kramarz (63 Kron), Misztal, Wątróbski (75 Bawor), Hul – Gębalski.
Żółte kartki: Bracik – Misztal, Bażant.
Czerwona kartka: Krępa (Czarni) – 47 za faul.
Sędziował: Gerard Gawron (Mielec).

Podopieczni Grzegorza Wcisło prowadzili od 3 minuty po karnym Kamila Hula podyktowanym za faul na Kacprze Wątróbskim.
Długo nie utrzymali prowadzenia, bo w 12 minucie gola strzelił Filip Piszczek, który rozegrał 97 meczów w ekstraklasie i zdobył z Pasami Puchar Polski i Superpuchar Polski. Przyjezdni starali się grać bardzo mądrze, a sytuację utrudniła im czerwona kartka na początku drugiej połowy. Po niej Cracovia II osiągnęła wyraźną przewagę, ale świetnie bronił Tomasz Siryk. Wykazał się między innymi po strzale z wolnego Piszczka, pewnie interweniował w kilku przypadkach na przedpolu. – Jeden i drugi bramkarz dobrze bronili w sparingach. Bartek Saracen bronił z Łagowem, teraz szansę dostał Tomek Siryk – powiedział Grzegorz Wcisło, trener Czarnych, który był bardzo zadowolony ze stanu płyty w Rącznej. Wielkie wrażenie zrobił na nim ośrodek Cracovii w Rącznej. – Nic tylko grać i trenować – dodał zadowolony z punktu opiekun zespołu z Połańca.