W mistrzostwach Ostrowca w tenisie stołowym dublet "czwórki" w podstawówkach, w gimnazjach górą "dwójka"

Waldemar Frańczak
Aleksandra Maj (pierwsza z lewej) i Karolina Łygan były najlepsze w kategorii szkół podstawowych. Do zawodów przygotowała je Renata Pypeć. Waldemar Frańczak
Dziewczęta ze szkoły podstawowej nr 4 i chłopcy z gimnazjum nr 2 zostali mistrzami Ostrowca Św. w tenisie stołowym.

DWA PIERWSZE MIEJSCA "CZWÓRKI"

W zawodach szkół podstawowych 20 drużyn z 6 placówek rywalizowało najpierw w czterech grupach systemem każdy z każdym. Po dwie najlepsze awansowały do finału. Wygrały w nim Aleksandra Maj i Karolina Łygan z PSP nr 4. Drugie miejsce zajęły ich szkolne koleżanki- Ewelina Kijanka i Karolina Krężał. Opiekunem obu zespołów była Renata Pypeć. Trzecie miejsce wywalczyły podopieczne Beaty Kołodziej z PSP nr 3- Natalia Grygiel i Katarzyna Karpińska. Czwarte miejsce przypadło Marcie Podeszwa i Karolinie Gołębiowskiej z PSP 1 (opiekunowie Justyna Pucułek i Iwona Błaszkiewicz).

FINAŁ DWÓCH SZKÓŁ
O mistrzostwo miasta w kategorii gimnazjów rywalizowało 37 dwuosobowych zespołów z 4 szkół. Po meczach eliminacyjnych do finału dotarły po dwa zespoły z PG 2 i PG 1. Pierwsze miejsce wywalczyli Michał Motyl i Dawid Gardynik z "dwójki", którzy wyprzedzili Adriana Starzomskiego i Elvisa Boreckiego z "jedynki". Kolejne miejsca zajęli Piotr Ferens i Kamil Sołtykiewicz z PG 2 oraz Grzegorz Banaś i Krzysztof Farys z PG 1. Uczniów do zawodów przygotowali Artur Pocheć i Wojciech Dzioba (PG 2) oraz Piotr Klechowski i Mariusz Korbecki (PG 1).