W sobotę ostatni sparing OKS - w Opatowie z Wisłą Annopol. Może odejść Łukasz Mikosa

/dor/
Kamil Markiewicz
Piłkarze OKS Opatów przygotowują się do rundy wiosennej w drugiej grupie klasy A. Kadrę mają już praktycznie skompletowaną. W sobotę rozegrają ostatni sparing, na własnym stadionie zmierzą się z Wisłą Annopol. Początek meczu o godzinie 11.

W poniedziałek OKS Opatów rozegrał mecz kontrolny ze Świtem Ćmielów. Wygrał 1:0 (1:0) po bramce Michała Rutkowskiego w 8 minucie. OKS wystąpił w następujący składzie: Dulny - Partyka, Curyło, Zawadzki, Łowicki - Rutkowski, M. Dziadowicz, Jankowski, Dzietko - Frańczak, Wielgus oraz Fraszczyk, Podsiadło, Kargul, Banasiewicz, Krzemiński.

Skarb Kibica za "Echem Dnia" w sobotę 22 marca

- Mecz odbył się w trudnych warunkach, na grząskim boisku. Ciężko było o przeprowadzanie składnych akcji - mówił Maciej Zygadło, kierownik drużyny z Opatowa.

W sobotę podopieczni Mariusza Kadeli rozegrają ostatni sparing przed inauguracją rundy wiosennej. Na własnym stadionie zmierzą się z Wisłą Annopol. Początek meczu o godzinie 11. W przerwie zimowej w zespole OKS doszło do dużych zmian kadrowych. Przybyli: Jakub Łowicki z Klimontowianki Klimontów, Patryk Krzemiński - powrót z zagranicy, Bartłomiej Wielgus z KSZO 1929 Ostrowiec, Paweł Podsiadło i Olaf Zawadzki - wznowili treningi po przerwie. Odszedł Patryk Nowacki, który wyjechał do Niemiec. Może jeszcze odejść Łukasz Mikosa, który jest bliski porozumienia z UKS Baćkowice.

- Kadrowo jesteśmy mocniejsi, w zespole jest większa rywalizacja. Mam nadzieję, że wiosna będzie jeszcze lepsza w naszym wykonaniu niż runda jesienna - dodał Maciej Zygadło, kierownik zespołu OKS.