Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

W Starachowicach nagrodzono "Pozytywnie zakręconych" (zdjęcia)

/A.L./
Podczas gali zaprezentowano i podsumowano działania profilaktyczne podejmowane w 2013 w powiecie starachowickim roku oraz wręczono nagrody w dwóch konkursach: plastycznym pod nazwą "Bezpieczni na drogach - razem dla 112" i filmowym pod hasłem "Krótki film o bezpieczeństwie".
Pozytywnie zakręceni nagrodzeni w Starachowicach

Pozytywnie zakręceni nagrodzeni w Starachowicach

W konkursie plastycznym pierwsze miejsce w kategorii uczniów młodszych klas szkoły podstawowej zajął Antoni Rafalik ze szkoły w Mircu, w kategorii uczniów klas od czwartej do szóstej pierwszą nagrodę komisja przyznała Mai Sosnowskiej ze Szkoły Podstawowej numer 6 w Starachowicach. Konkurs filmowy wygrali uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Starachowicach za film pod tytułem "Śmiertelny odlot".

Kapituła przyznała też statuetki "ludziom pozytywnie zakręconym". Wyróżnienia są przyznawane za działania wolontarystyczne na rzecz rówieśników, środowiska lokalnego i społeczeństwa w różnych obszarach.

Kapituła "Ludzi Pozytywnie Zakręconych" w Starachowicach powstała w listopadzie 2011 roku. W jej skład wchodzą starosta starachowicki - Andrzej Matynia, zastępca prezydenta Starachowic - Małgorzata Szlęzak, prezes Stowarzyszenia Nauczycieli "Zdrowa Szkoła" - Grażyna Jabłońska oraz prezes Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat Starachowicki - Elżbieta Pryciak. Kapituła działa w partnerstwie z Komendą Powiatową Policji w Starachowicach, Harcerską Grupą Ratowniczą Starachowice, Pogotowiem Ratunkowym i Starostwem Powiatowym w Starachowicach.

Gala odbyła się w czwartek w sali starostwa powiatowego w Starachowicach.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Świętokrzyskie