Gra piłkarska trzecia liga. Remisy naszych drużyn [SPRAWDŹ WYNIKI]

WŁ, dor
W weekend odbędą się mecze piłkarskiej trzeciej ligi z udziałem naszych drużyn - Czarnych Połaniec, Wisły Sandomierz, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski i Spartakusa Daleszyce. Sprawdź wyniki.

Czarni Połaniec - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Michał Grunt 18 z karnego, 1:1 Kamil Hul 54, 1:2 Kamil Łokieć 77, 2:2 Filip Krępa 90.

Czarni: Borusiński - Wątróbski, Witek, Janiec (46 Płudowski), Hul, Bawor, Zięba, Tetlak (46 Ryguła), Krępa, Miazga (46 Sobczyk), Skiba (90 Miśko).
KSZO 1929: Zacharski - D. Cheba, Kardas, Dybiec, P. Cheba - Łokieć, Burzyński (62 Mąka), Puton (83 Mężyk), Madej (90 Ziółkowski), Jedlikowski (68 Smuczyński) - Grunt (68 Kapsa).

W 18 minucie za faul jednego z graczy Czarnych w polu karnym sędzia wskazał na jedenasty metr. Skutecznie karnego na gola zamienił Grunt. W przerwie trener Czarnych, Piotr Mazurkiewicz dokonał trzech zmian. Szybko, bo już w 54 minucie, gospodarze wyrównali, po strzale Kamila Hula.
W 77 min. podopieczni trenera Marcina Wróbla ponownie wyszli na prowadzenie. Gospodarze grali niezwykle ambitnie i w 90 minucie po Filip Krępa doprowadził do wyrównania.

- To był dla nas bardzo trudny mecz. Mieliśmy niewiele czasu na odpoczynek po środowym, równie wyczerpującym, spotkaniu w Lublinie. To zespół KSZO prowadził grę i stwarzał więcej sytuacji. Cieszę się, że chłopcy to wytrzymali i zdobyli tę wyrównującą bramkę. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do nas - podsumował trener Czarnych Połaniec Piotr Mazurkiewicz.

- Czujemy spory niedosyt, bo mieliśmy wszystkie atuty w ręku. Byliśmy zespołem lepszym, a gospodarze tylko po stałych fragmentach stwarzali zagrożenie pod naszą bramkę. Uczulałem na to moich zawodników, ale w doliczonym czasie gry gdzieś zgubili koncentrację - powiedział trener ostrowczan Marcin Wróbel.

Spartakus Daleszyce - Podhale Nowy Targ 1:1 (0:0)
Bramki: 0:1 Dawid Dynarek 60 z karnego, 1:1 Mateusz Zawadzki 80 z karnego.
Spartakus: Pietras 6 - Krzeszowski 7, Cedro 7, Bednarski 7 (72. Ostrowski 4), M. Zawadzki 7 - D. Wołowiec 6 (67. Rosół 4), Skrzypek 7, Paprocki 6 (63. Boksiński 4), Ł. Zawadzki 7, Blicharski 6 (85. Maciejski nie klas.) - Jeziorski 7 Ż.
Sędziował: Piotr Burak z Zamościa.
Widzów: 200.
-To był mecz, jak to się mówi w żargonie piłkarskim, do pierwszej bramki. Spotkały się dwie równorzędne drużyny. Straciliśmy bramkę po kontrowersyjnym rzucie karnym. Po meczu obserwator zażądał powtórki tej akcji. Musieliśmy gonić wynik, po przerwie mieliśmy olbrzymią przewagę. W końcówce spotkania nie schodziliśmy z szesnastego metra przeciwnika, ale udało się strzelić tylko jednego gola. W 84 minucie po ewidentnym zagraniu ręką mieliśmy rzut karny, który Mateusz Zawadzki zamienił na bramkę - mówił Andrzej Więcek, trener Spartakusa.
Dwie dobre okazje do zdobycia zwycięskiej bramki miał Patryk Boksiński, jedną Michał Jeziorski, ale zabrakło skuteczności. - Szkoda, bo w przekroju całego spotkania byliśmy lepszym zespołem, dominowaliśmy, ale nie potrafiliśmy tego zamienić na bramki - dodał Andrzej Więcek.
-Jest niedosyt po tym meczu. Mieliśmy więcej z gry, stworzyliśmy więcej bramkowych okazji, ale zabrakło skuteczności - powiedział Mateusz Głozowski, wiceprezes Spartakusa.

Wisła Sandomierz - Orlęta Radzyń Podlaski 2:0 (2:0)
1:0 Wiktor Putin 18,
2:0 Dawid Korona 32.
Wisła: Janowski - Czerwiak, Korona, Kolbusz, Chorab - Piątkowski, Mokrzycki (78' Konefał), Kamiński, Ferens (60' Nogaj) - Putin (78' Piechniak), Sornat (55' Poński).

Trzecie kolejne zwycięstwo odniosła Wisła Sandomierz. Podopieczni trenera Dariusza Pietrasiaka pewnie pokonali Orlęta. Już do przerwy sandomierzanie strzelili dwa gole.
Od 70 minuty Wisła grała w 10. Jarosław Piątkowski został ukarany drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką.
W 87 minucie, Wisłę od straty gola uratowała poprzeczka.