W Wielką Sobotę grała świętokrzyska klasa okręgowa [16.04.2022]. Sprawdź wyniki i tabelę

PK
W Wielką Sobotę gra świętokrzyska piłkarska klasa okręgowa [16.04.2022]
W Wielką Sobotę gra świętokrzyska piłkarska klasa okręgowa [16.04.2022] Archiwum
W Wielką Sobotę grała świętokrzyska piłkarska klasa okręgowa [16.04.2022]. W derbach powiatu jędrzejowskiego, Naprzód Jędrzejów wygrał z Unią Sędziszów. Zenit Chmielnik wygrał na boisku wicelidera, Grodu Ćmińsk.

Naprzód Jędrzejów - Unia Sędziszów 5:2 (2:1), Łukasz Olszewski 35, 79, Mateusz Maciejewski 42, Barłomiej Równicki 60, 68 - Tomasz Nartowski 10, Wojciech Zapalski 74.

Bucovia Bukowa - Hetman Włoszczowa 2:3 (1:3), Michał Bąk 45, Paweł Bąk 48 - Mateusz Piekacz 9, Patryk Krzysztofik 28, Cezary Matuszewski 34 z karnego.

Orlęta Kielce - Nida Oksa 7:0 (6:0), Łukasz Dziewięcki 8, 25, Michał Prus 30, 34, Krystian Moskal 36, 41, Jakub Niedziałek 62.

Góral Górno - Piaskowianka Piaski 3:1 (1:1), Łukasz Kraj 10, Tomasz Staszewski 58, Jakub Zakrzewski 70 - Rafał Krzysztofik 18.
- Wygrał zespół, który celniej strzelał. Mamy problemy kadrowe, choć w grze tego dzisiaj nie było widać, na tle kandydata do awansu wyglądaliśmy całkiem nieźle - mówił Mikołaj Pełka, trener Piaskowianki.

Sparta Dwikozy - Świt Ćmielów 1:3 (0:0), Mateusz Michalski 90+3 - Ksawery Foremniak 47, 49, Maciej Witek 52.
- W pierwszej połowie zmarnowaliśmy dwie znakomite okazje, sam na sam z bramkarzem i karnego. Druga połowa to już pełna nasza dominacja, nareszcie zaczęła funkcjonować skuteczność - mówił trener gości, Marcin Wróbel.

Piast Stopnica - OKS Opatów 1:1 (1:0), Mikołaj Osiński 22 - Jakub Łukawski 87.
Mecz sąsiadów w tabeli można ocenić jako wyrównany, bo w pierwszej połowie przeważali gospodarze, a w drugiej goście, co wynikało między innymi z mocnego wiatru. Piast uzyskał prowadzenie po "strzale życia" Mikołaja Osińskiego - po mocnym uderzeniu piłka trafiła pod poprzeczkę. W drugiej połowie drużyna OKS prowadziła grę, ale długo nie mogła się przebić przez obronę Piasta. Dopiero w 87 minucie, po zamieszaniu w polu karnym, obrońcy wybili piłkę pod nogi Jakuba Łukawskiego, który doprowadził do remisu.

Stal Kunów - Wicher Miedziana Góra 2:1 (1:0), Łukasz Swat 30, Marcin Dynarek 72 - Dawid Surowiec 51.

Gród Ćmińsk - Zenit Chmielnik 0:1 (0:0), Bartłomiej Fitowski 62.

16. Sparta Dwikozy 20 5 10-57

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: