W Wielki Piątek piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec wygrali trzecioligowy mecz z Sokołem Sieniawa 3:0. Dwie bramki zdobył Dominik Pisarek

Dorota Kułaga
Piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec wygrali z Sokołem Sieniawa 3:0.
Piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec wygrali z Sokołem Sieniawa 3:0. Sandra Krakowiak
W rozegranym w Wielki Piątek meczu 23. kolejki grupy czwartej 3. ligi piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec wygrali z Sokołem Sieniawa 3:0. Bramki zdobyli Dominik Pisarek w 45 minucie z karnego i w 54 minucie oraz Łukasz Mazurek II w 67 minucie.

Pewna wygrana KSZO 1929 Ostrowiec z Sokołem Sieniawa

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Sokół Sieniawa 3:0 (1:0)
Bramki Dominik Pisarek 45 z karnego, 54, Łukasz Mazurek II 67
KSZO 1929: Klon – Domagała, Mężyk, Jarzynka, Brągiel – Zimnicki (62. Lipka), Orlik (76. Tymoszenko), Kołoczek – Kramarz (62. Zdyb), Pisarek (62. Mazurek II), Senko (76. Lis).
Sokół: Wierzchowski – Kaczor, Fedan (65 Stankiewicz), Więckowski, Padiasek - Czajkowski (75 Walat), Wróblewski (65 Kiełbasa), Wawryszczuk (75 Janik), Mróz - Martinez, Kwaczreliszwili (85 Ptasznik).
Żółte kartki: Mężyk, Kramarz, Jarzynka (KSZO), Kwaczreliszwili (Sokół).
Sędziował: Michał Wasil (Lublin).

W Wielki Piątek podopieczni trenera Rafała Wójcika odnieśli pewne zwycięstwo. Pierwszą bramkę zdobyli jednak dopiero w ostatnich sekundach pierwszej połowy. Po zagraniu ręką jednego z zawodników Sokoła sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Dominik Pisarek.

Pisarek podwyższył też na 2:0 w 54 minucie. Asystę zaliczył Kirylo Senko, a Dominik Pisarek strzałem głową umieścił piłkę w bramce. Wynik spotkania w 67 minucie ustalił Łukasz Mazurek II, który sfinalizował składną akcję ostrowieckiej drużyny.

Goście mogli zmniejszyć rozmiary porażki, ale w bramce KSZO dobrze spisywał się Oskar Klon. Obronił kilka groźnych strzałów i rzut karny, który w 76 minucie wykonywał Sebastian Kwaczreliszwili.