Walentynki dla „Zakochanych w Ostrowcu”, 14 lutego na...

  Walentynki dla „Zakochanych w Ostrowcu”, 14 lutego na miejskim Rynku

  Zdjęcie autora materiału

  Anna Śledzińska

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Pierwsza w historii Ostrowca zabawa walentynkowa dla mieszkańców miasta, odbędzie się w tym roku, 14 lutego na miejskim Rynku.
  Walentynki dla „Zakochanych w Ostrowcu”, 14 lutego na miejskim Rynku

  ©Urząd Miasta Ostrowca

  Pod hasłem „Zakochani w Ostrowcu”, przez dwie godziny odbywać się będą zabawy i konkursy, dotyczące nie tylko miłości do ukochanej osoby, ale także do swojego miasta. W czwartek, 14 lutego, w godzinach od 17 do 19, zaplanowano między innymi walentynkowy koncert życzeń, pokaz laserowy, słodkie niespodzianki, przejazdy rikszą, warsztaty taneczne i konkursy dla zakochanych. Będzie można zrobić sobie zdjęcie w fotobudce lub fotoramce, zostawić walentynkowe życzenia na specjalnie ustawionym, ogromny sercu, wziąć udział w konkursie na najpiękniejsze wiersze o miłości.

  Zakochani mogą dedykować utwór miłosny wybranej osobie wysyłając tekst życzeń i tytuł utworu na adres zakochaniwostrowcu@gmail.com Zgłoszenia przyjmowane są do 13 lutego. Życzenia zostaną odczytane podczas koncertu.

  Organizatorem wydarzenia jest Miejskie Centrum Kultury, a partnerami Biuro Wystaw Artystycznych, Miejska Biblioteka Publiczna, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Klub sportowy KSZO, Stowarzyszenie na Rzecz Samorządowych Rad Osiedlowych i Gminnych, Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Bezrobotnych.


  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Nie wiesz z kim pójdziesz na studniówkę? Skorzystaj z naszego generatora studniówkowego!


  Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce? Jest droższe niż myślisz!  Co nas wkurza w zimie na polskich drogach?  Praca marzeń. 10 najlepszych ofert pracy skierowanych do Polaków
  One urodzą w 2019. Idzie nowe baby boom  Co wiesz o prowadzeniu auta zimą? Quiz  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo