Warunki korzystania z treści

  Warunki korzystania z treści

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  1. Bez uzyskania licencji korzystający ma prawo jedynie do zamieszczania w ograniczonej formie, w celach informacyjnych, w prowadzonym przez siebie serwisie internetowym, utworów (z wyłączeniem fotografii) rozpowszechnionych przez Media Regionalne sp. z o.o. w portalu www.echodnia.eu.

  2. W ramach dozwolonego użytku korzystający może zamieścić tytuł i maksymalnie 3 pierwsze zdania, korzystając z kanałów RSS dostępnych na stronach www.echodnia.eu/rss pod warunkiem, że:
  a.
  w miejscu, gdzie rozpowszechnia fragmenty materiałów, zamieści napis "czytaj dalej" i link aktywny, przekierowujący bezpośrednio do portalu www.echodnia.eu do dalszej części materiału. Tytuł linku (ang. anchor text) kierującego bezpośrednio do artykułu źródła odpowiadać będzie tytułowi danego artykułu źródłowego,
  b. zapewni, że linki kierujące do portalu www.echodnia.eu, z którego pochodzi utwór, a także strony internetowe jego serwisu, gdzie zamieszczone będą fragmenty materiałów oraz linki do artykułów źródłowych, nie będą blokowane przed robotami wyszukiwarek.

  3. Polska Press Grupa. zastrzega, że materiały zamieszczone w portalu www.echodnia.eu i oznaczone jako PAP są własnością Polskiej Agencji Prasowej, a ich kopiowanie i redystrybucja są zabronione.

  4. Jakiekolwiek użycie treści zamieszczanych w portalu w portalu www.echodnia.eu wykraczające poza niniejsze warunki wymaga pisemnej zgody Polska Press Grupy i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo