Ważna wygrana Czarnych Połaniec w meczu z Unią Sędziszów. Zaczął Muniak, a skończył Meszek

Dorota Kułaga
Tak piłkarze Czarnych Połaniec fetowali zdobycie pierwszej bramki w meczu z Unią Sędziszów. Fot. Zbigniew Kolera
W meczu o czwartoligowe punkty Czarni Połaniec wygrali z Unią Sędziszów 2:0.

Czarni Połaniec - Unia Sędziszów 2:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Mikołaj Muniak 63, 2:0 Paweł Meszek 90 z karnego.

Czarni: Kuszaj - Krępa (60. Ryguła), Załucki, Witek, Misztal - Tetlak (20. Duda, 70. Trytek), Miazga (60. Meszek), Stypa, Gębalski (46. Kamiński) - Muniak, Skiba.

Mecz był wyrównany, Unia znacznie wyżej zawiesiła poprzeczkę niż w spotkaniu Pucharu Polski, w którym w środę uległa Czarnym aż 0:5. - Pierwsza połowa to festiwal niewykorzystanych sytuacji z obu stron. Po przerwie byliśmy skuteczniejsi, zdobyliśmy dwie bramki i tym samym cenne punkty. Ale trzeba przyznać, że Unia pokazała się w tym meczu z dobrej strony - powiedział Piotr Mazurkiewicz, trener Czarnych.