Weronika Barańska z Brawler Fight Klub Końskie zdobyła srebrny medal na mistrzostwach Polski w kickboxingu (ZDJĘCIA)

Weronika Barańska.
Weronika Barańska z kubu Brawler Fight Klub Końskie została wicemistrzynią Polski juniorek w kickboxingu w formule kicklight.

Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w kickboxingu w wersji kicklight odbyły się w Kartuzach. Startowało około 270 zawodników z 63 klubów.

Nasza zawodniczka Weronika Barańska, dla której był to debiut w turnieju kickboxerskim (wcześniej miała tylko 1 walkę towarzyską na koncie) zdobyła srebrny medal.

Została wicemistrzynią Polski w kickboxingu w formule kicklight w kategorii minus 70 kg.
Weronika w drodze do finału wygrała przed czasem 2 walki i dopiero w finale ulegała, doświadczonej zawodniczce Magdzie Gołębowskiej (2 miejsce na Pucharze Świata w Kickboxingu) - informuje trener Marcin Kij.

To już drugi w tym miesiącu (po złocie Wiktorii Czyżewskiej na Mistrzostwach Polski w kickboxingu kadetów tydzień temu) medal kickboxerek z kubu Brawler Fight Klub Końskie.