Wielka feta mistrzów świata - zespołu "Rewanż". Zobacz...

  Wielka feta mistrzów świata - zespołu "Rewanż". Zobacz niezwykły pokaz [zdjęcia]

  Iwona ROJEK

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Tomasz Rowiński, prowadzący Studio Tańca i Stylu Rewanż został doceniony przez władze miasta i przyjaciół za zdobycie tytułu Mistrza Świata w Pradze

  Tomasz Rowiński, prowadzący Studio Tańca i Stylu Rewanż został doceniony przez władze miasta i przyjaciół za zdobycie tytułu Mistrza Świata w Pradze. ©Aleksander Piekarski

  W sobotę po południu w Galerii Korona zorganizowana została wielka feta zespołowi "Rewanż" w podziękowaniu za zdobycie tytułu Mistrza Świata na mistrzostwach w Pradze. Były podziękowania, deszcz confetti, łzy radości i tort dla wszystkich przybyłych.
  Tomasz Rowiński, prowadzący Studio Tańca i Stylu Rewanż został doceniony przez władze miasta i przyjaciół za zdobycie tytułu Mistrza Świata w Pradze

  Tomasz Rowiński, prowadzący Studio Tańca i Stylu Rewanż został doceniony przez władze miasta i przyjaciół za zdobycie tytułu Mistrza Świata w Pradze. ©Aleksander Piekarski  - Ciężko pracowaliśmy i czekaliśmy na tę chwilę dwadzieścia lat - mówił szczęśliwy i wzruszony Tomasz Rowiński, prowadzący zespół. - Wielokrotnie byliśmy wicemistrzami świata, mistrzami Polski, aż wreszcie doczekaliśmy się na ten najważniejszy tytuł. To efekt naszej ciężkiej, pełnej zaangażowania i ogromnej pasji pracy. Chciałbym podziękować wszystkim dziewięćdziesięciu tancerzom i naszym przyjaciołom.
  Ale dzisiaj chciałbym też serdecznie podziękować przede wszystkim naszym kochanym mieszkańcom, którzy tutaj tak licznie przybyli, żeby nas zobaczyć. Tańcząc dla was mamy większą tremę, niż na mistrzostwach świata, ale damy z siebie wszystko.

  Tancerze Studia Tańca i Stylu Rewanż zaprezentowali zwycięską produkcję zatytułowaną "Wehikuł czasu". Zrobili ogromne wrażenie na kieleckiej publiczności, a o ich klasie świadczy to, że w Pradze pokonali konkurentów z Kanady, Włoch, Finlandii, Węgier i Ukrainy.

  Po części oficjalnej wszyscy tancerze zostali uhonorowani dyplomami i statuetkami przez właścicieli galerii Korona, a potem na scenę weszli przedstawiciele władz, środowisk kultury i mediów, aby jeszcze raz podziękować tancerzom i prowadzącemu zespół za to, że w ten sposób rozsławiają nasz region i przynoszą splendor naszemu miastu.

  Na koniec tej miłej uroczystości tancerz i choreograf Tomasz Rowiński zaprosił wszystkich na jubileusz 20 lecia zespołu "Rewanż", który odbędzie się w grudniu.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Miss i Mister Studniówki 2019| Głosowanie zakończone

  Miss i Mister Studniówki 2019| Głosowanie zakończone

  Wideo

  Galerie

  Jedzenie i zabawa

  Styl życia

  Na językach

  Zdrowie i uroda