Wielka radość w szatni Korony Kielce po zwycięstwie z ŁKS Łódź. Pierwsze gole w ekstraklasie strzelili Yoav Hofmeister i Danny Trejo

Dorota Kułaga
Danny Trejo miał wymarzony debiut w Koronie Kielce. W 94 minucie zdobył efektowna bramkę, która zapewniła ekipie Kamila Kuzery arcyważne zwycięstwo w spotkaniu z ŁKS Łódź na Suzuki Arenie. Zobaczcie skrót meczu - tak padały bramki.

Wielka radość piłkarzy Korony Kielce po zwycięstwie z ŁKS

Piłkarze Korony Kielce w 20. kolejce PKO BP Ekstraklasy pokonali ŁKS Łódź 2:1. Obydwie bramki zdobyli obcokrajowcy, dla których były to pierwsze trafienia w polskiej ekstraklasie. W 36 minucie wynik otworzył Yoav Hofmeister z Izraela, a w 94 minucie rezultat spotkania ustalił pochodzący z Meksyku Danny Trejo.

Wielka radość w szatni Korony Kielce po zwycięstwie z ŁKS Łódź 2:1.
Wielka radość w szatni Korony Kielce po zwycięstwie z ŁKS Łódź 2:1. Korona Kielce Facebook/Kamil Bielaszewski

Była wielka radość w szatni Korony, a po meczu zawodnicy fetowali wygraną ze swoimi kibicami. Chętnie pozowali z nimi do zdjęć i rozdawali autografy.