Wielkie emocje w meczu trampkarzy starszych Pogoni Staszów z Piastem Osiek. Mecz zakończył się remisem 3:3. Zobacz zdjęcia

Dorota Prokop
Spotkanie Pogoni Staszów z Piastem Osiek zakończyło się wynikiem 3-3.
Spotkanie Pogoni Staszów z Piastem Osiek zakończyło się wynikiem 3-3. Dorota Prokop
W piątek w Staszowie odbył się mecz trampkarzy starszych. MKS Olimpia Pogoń Staszów goniła niekorzystny wynik z pierwszej połowy i wywalczyła jeden punkt w meczu z Piastem Osiek.

Remis MKS Olimpia Pogoń Staszów z Piastem Osiek

W słoneczne piątkowe popołudnie w Staszowie przy ulicy Koszarowej swój mecz rozegrali trampkarze starsi z MKS Olimpia-Pogoń Staszów i Piasta Osiek. I choć po pierwszej połowie wydawać by się mogło że losy meczu są przesądzone i to goście wrócą do Osieka z kompletem punktów, to zawodnicy gospodarzy pokazali charakter i ku uciesze zgromadzonych kibiców wywalczyli remis.

Zobaczcie zdjęcia z tego spotkania!

Wynik w 6 minucie spotkania otworzył grający w Osieku Daniel Dąbrowski, kolejne dwa trafienia w dalszej części pierwszej połowy dołożył Daniel Kowalik i dzięki temu zawodnicy z Piasta schodzili do szatni z 3 bramkami na koncie. Po przerwie gospodarze przestali być gościnni i to oni wzięli się za zdobywanie bramek. Piłkę w siatce rywali umieścili: Wojciech Kowalewski, Mikołaj Granda i Bartłomiej Dziedzic. Dzięki temu spotkanie zakończyło się wynikiem 3-3.

Nad prawidłowym przebiegiem meczu czuwał Damian Jędrycha, a pomagali mu w tym sędziowie asystenci: Piotr Guła i Łukasz Kuczempski.