Wierna grała z Paradyżem. Teraz Hetman

dor
Wierna Małogoszcz przegrała pierwszy sparing z zespołem z Paradyża 0:1.
Wierna Małogoszcz przegrała pierwszy sparing z zespołem z Paradyża 0:1. Wierna Małogoszcz
W pierwszym meczu kontrolnym Wierna Małogoszcz, która przygotowuje się do sezonu w czwartej lidze, przegrała z Klubem Sportowym Paradyż 0:1.

Wierna: I połowa: Gugulski - Krzeszowski, Łebek, Michał Kołodziejczyk, Borowski - Bała, Bugno, Czarnecki, Marcin Kołodziejczyk, Kupczyk - Krzyżyk. II połowa: Kosik - Kupczyk, Michał Kołodziejczyk, Bała, Malinowski - Miśta, Marcin Kołodziejczyk, Czarnecki, Kraus, Gągorowski - Cygan.

Gol dla gości padł już w 40 sekundzie. Po przerwie Wierna miała okazje do wyrównania, między innymi Michał Bała, ale żadnej nie udało się wykorzystać.

W małogoskim zespole debiuty zaliczyli Kamil Cygan i Jakub Kosik. W sobotę zespół prowadzony przez Mariusza Lnianego zagra u siebie z Hetmanem Włoszczowa. Mecz rozpocznie się o godzinie 17.