Wierna Małogoszcz przegrała z Karpatami Krosno

Kamil Markiewicz
Fragment spotkania pomiędzy Wierną Małogoszcz, a Karpatami Krosno. Przy piłce gracz małogoskiej drużyny Jan Kowalski. Krzysztof Lesisz
Wierna Małogoszcz rozegrała ostatni mecz rundy jesiennej, w którym uległa Karpatom Krosno 1:3. W ostatniej kolejce małogoski zespół pauzuje.

Film nadesłał Tomasz Hajduk

Wierna Małogoszcz - Karpaty Krosno 1:3 (0:3)

Bramki: 0:1 Damian Łanucha 2 min., 0:2 Marcin Grunt 23 (samobójcza), 0:3 Mateusz Kantor 25, 1:3 Michał Smolarczyk 51.

Wierna: Marzec 2 (46. Gugulski 5) - Krzeszowski 5, Grunt 4, Michał Kołodziejczyk 5, Malinowski 4 (69. Krzyżyk 1) - Kowalski 5, Czarnecki 5, Marcin Kołodziejczyk 6, Rak 3 (46. Wijas 5) - Hajduk 3 (46. Kraus 4), Smolarczyk 6.

Karpaty: Stępień - Krupa, Dąbek, Pawlak, Kantor - Buszta, Mordec, Skiba, Szkatuła - Łanucha (87. Siepierski), Gabrych (70. Cempa).

Kartki: żółte: Kowalski (Wierna); Skiba, Kantor (Karpaty).

Sędziował: Piotr Burak (Zamość). Widzów: 100.

Mecz od początku nie układał się po myśli gospodarzy. W 2 minucie przegrywali oni 0:1, po golu Damiana Łanucha. Wierna miała okazję do szybkiej odpowiedzi. W 5 minucie po strzale Sebastiana Hajduka piłka trafiła w poprzeczkę. W 23 minucie po niefortunnej interwencji Marcina Grunta futbolówka wpadła do bramki małogoskiej drużyny. Wierna nie zdołała się otrząsnąć po utracie drugiego gola, a już przegrywała 0:3. W 25 minucie Artura Marca pokonał Mateusz Kantor. Przed przerwą rozmiar porażki mógł zmniejszyć Michał Smolarczyk, lecz po jego strzale piłka nie znalazła drogi do bramki rywali, odbijając się od obrońców.

Po przerwie gospodarze mieli kilka okazji na to, żeby strzelić gole. W 51 minucie jedną z nich wykorzystał Smolarczyk. Bramkarz Karpat - Mariusz Stępień, miał wczoraj „dzień konia” i bronił wszystkie strzały graczy z Małogoszcza. Gospodarze w sumie oddali 17 celnych strzałów, a strzelili tylko jednego gola. W ostatniej kolejce, która pozostała do zakończenia rundy jesiennej Wierna pauzuje.

W poniedziałek, gościem naszego programu telewizyjnego „Jeden na Jeden” będzie kapitan Wiernej - Marcin Kołodziejczyk, który podsumuje rundę jesienną w wykonaniu małogoskiej drużyny. Emisja programu od godziny 15, na www.echodnia.eu.

Mariusz Lniany, Wierna:

- Mecz rozpoczął się dla nas bardzo źle. Goście wyszli na prowadzenie już w 2 minucie po naszej stracie w środku boiska. Po dwóch stałych fragmentach gry rywali przegrywaliśmy już 0:3. Po przerwie graliśmy lepiej, ale nie wykorzystaliśmy licznych sytuacji.