Wierna Małogoszcz spada do 4 ligi

Kamil Markiewicz
Bramkarz Wiernej Małogoszcz Bartosz Gugulski rozegrał dobry mecz przeciwko Garbarni Kraków Kamil Markiewicz
W środkowym, zaległym spotkaniu trzeciej ligi Wierna Małogoszcz po dobrej grze uległa u siebie liderowi rozgrywek Garbarni Kraków 0:1. Po tej porażce małogoski zespół stracił szansę na utrzymanie w trzeciej lidze.

Wierna Małogoszcz - Garbarnia Kraków 0:1 (0:0)

Bramka: 0:1 Marcin Siedlarz 60 min.

Wierna: Gugulski 7 - Krzeszowski 5, Bała 5, Michał Kołodziejczyk 6, Zawadzki 6 - Malinowski 4 (63. Paprocki 2), Czarnecki 6, S. Trybek 4 (77. Łebek 2), B. Wijas 6 - Foksa 5 (77. Mularczyk 2), Kraus 4 (68. Marcin Kołodziejczyk 3).

Garbarnia: Cabaj - Mistrzyk, Kalemba, Łukasik, Borovićanin - Nieśmiałowski (83. Liput), Pietras, Kostrubała, Kitliński (58. Ogar) - Siedlarz (80. Ciesielski), Kiebzak.

Sędziował: Mateusz Kowalski (Kielce). Widzów: 50.

Wierna długo odpierała ataki gości. Miała także swoje okazje do zdobycia bramek, ale żadnej nie wykorzystała. W 8 minucie gracz Garbarni Damian Nieśmiałowski trafił w poprzeczkę. W 27 minucie groźny strzał Marcina Siedlarza obronił Bartosz Gugulski. W 60 minucie sytuację sam na sam z Gugulskim wykorzystał Siedlarz strzelając zwycięskiego gola dla krakowskiego zespołu.

Mariusz Lniany, Wierna:
- Szkoda, że nie udało nam się zdobyć w tym meczu choćby punktu, bo zagraliśmy naprawdę nieźle. Zaprezentowaliśmy się dobrze w obronie. Bardzo świetnie bronił Bartosz Gugulski.