Wisła Sandomierz. Pacholarz trenuje, wypadł Pydych

Dorota KUŁAGA [email protected]
Adrian Gębalski zdobył jedną z bramek dla Wisły Sandomierz w meczu kontrolnym z Pogonią Staszów. Tadeusz Wrona
Trzecioligowa Wisła Sandomierz wygrała sparing z Pogonią Staszów. Trenera Tadeusza Krawca cieszy współpraca napastników
Z dobrej strony w sparingu pokazał się także Bartłomiej Gołasa, obrońca sandomierskiego zespołu.

Piłkarze trzecioligowej Wisły Sandomierz w ostatnim meczu kontrolnym wygrali z Pogonią Staszów 3:1. Był to kolejny udany występ podopiecznych Tadeusza Krawca w sparingu. Dobrą dyspozycje potwierdzili napastnicy - Jarosław Piątkowski i Adrian Gębalski.

W sparingu z Pogonią Staszów bramki dla zespołu z sandomierza zdobyli: Jarosław Piątkowski, Adrian Gębalski i Maciej Ziółek. Wisła zagrała w składzie: Wierzgacz - Kocój, Nowik, Beszczyński, Gołasa - Ziółek, Kukiełka, Motyl, Nogaj - Piątkowski, Gębalski oraz Skrzypek, Chorab, Pisarek, Rzeszutek.

NAPASTNICY DOBRZE WSPÓŁPRACUJĄ

Mecz odbył się w Staszowie. Do przerwy prowadzili gospodarze, ale w drugiej połowie podopieczni Tadeusza Krawca zdobyli trzy bramki i tym samym zapewnili sobie kolejne zwycięstwo w spotkaniu kontrolnym. - Pogoń, szczególnie do przerwy, postawiła trudne warunki. Kilka razy zakotłowało się pod nasza bramką. Na pewno nie był to jednostronny mecz. Oczywiście, cieszy kolejne zwycięstwo w sparingu. Tym bardziej, że liga już za niespełna dwa tygodnie. Cieszy też współpraca naszych napastników - Adriana Gębalskiego i Jarka Piątkowskiego - powiedział Tadeusz Krawiec, trener Wisły.

PACHOLARZ JEST ASYSTENTEM

Trenuje też Jarosław Pacholarz, który wraca do pełnej dyspozycji po kontuzji. - Od niedawna jest moim asystentem, wykonuje fajną pracę, pomaga mi. Dobrze układa nam się współpraca - dodał Tadeusz Krawiec.

Jeśli chodzi o sytuację kadrową, to na uraz narzeka Krystian Pydych. - Nie grał już w dwóch meczach, czeka go jeszcze kilka dni przerwy w treningach. Mam nadzieję, że wykuruje się do inauguracji rundy wiosennej - powiedział szkoleniowiec Wisły.

Trener Tadeusz Krawiec w ten weekend, ostatni przed inauguracją trzeciej ligi, chce rozegrać mecz kontrolny. Poszukuje wartościowego sparingpartnera. Z kim Wisła zagra to spotkanie, o której się rozpocznie, o tym informujemy w naszym portalu WWW.ECHODNIA.EU. Jeśli nie uda się znaleźć dobrego przeciwnika, to sandomierski zespół będzie miał grę wewnętrzną.