Wisła Sandomierz wygrała mecz kontrolny z Alitem Ożarów. Było kilku testowanych piłkarzy. Zobacz zdjęcia

Dorota Kułaga
W meczu kontrolnym rozegranym w Ożarowie czwartoligowy Alit przegrał z trzecioligową Wisłą Sandomierz 2:4.

Wisła Sandomierz wygrała sparing z Alitem Ożarów

Alit Ożarów - Wisła Sandomierz 2:4 (2:2)
Bramki: Kamil Łokieć 9, Sebastian Król 15 - Kamil Bełczowski 3, 57, Jakub Mażysz 40, zawodnik testowany 90.
Alit: Żytniewski - Kilijański, Rutkowski, zawodnik testowany, Stępień - Kamiński, Poński, Król, Sornat, Łokieć, Kapsa oraz Saracen, Tomasik, Praga, Gierczak, Kończyk, Rak.
Wisła (i połowa): Wróblewski - Krajewski, Mężyk, Partyka - Jarosz, Taranek, Burzyński, Bełczowski - Stańczyk, Mażysz, Rak.
Wisła (II połowa): Wróblewski - Rękas, Mężyk, Kudriawcew - Jarosz (65' Stańczyk), Burzyński, Zięba, Kuśmierczyk - Bełczowski, zawodnik testowany, zawodnik testowany.

- Warunki atmosferyczne utrudniały grę, ale widać, że idziemy w dobrym kierunku - powiedział Paweł Rybus, trener Alitu.