Wisła Sandomierz wygrała z Juvenią Rzeszów

Redakcja
Pierwszy mecz sandomierzan w tym sezonie przed własną widownią dał naszemu zespołowi dwa punkty, choć kibice spodziewali się wyższego zwycięstwa nad słabszym rywalem.

SPR Wisła Sandomierz - Juvenia Rzeszów 39:36 (22:17)

Wisła: Skowron, Wójcik - Gach 12, Werstler 7, Ogrodnik 6, Kamiński 5, Pawelczyk 3, Kubisztal 2, Szklarski 2, Guz 1, Zieliński 1, Sadecki, Teterycz.

W pierwszej połowie Wisła zagrała solidnie, w 27 minucie prowadziła już 22:14. Gospodarze często kontrowali, zdobywając w ten sposób łatwe bramki.

Po przerwie było gorzej, gospodarze popełnili sporo prostych błędów i przestrzelili kilka "czystych" sytuacji. W ostatnich minutach trener Adam Węgrzynowski wysłał na boisku rezerwowych, którzy mimo szczerych chęci, roztrwonili sporo z wcześniej wypracowanej przewagi.

12. POLITECHNIKA 2 0 38-56

W innych meczach: MTS Chrzanów - MOSiR Bochnia 34:29 (19:13), Wanda Kraków - Orzeł Przeworsk 26:33 (15:17). Hit Bytom - KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski - przełożony na 3 października.

W następnej kolejce, 6-7 października: Vive II - Politechnika, KSZO - Juvenia, Bochnia - Wisła.