Wisła Sandomierz wygrała ze Spartą Kazimierza Wielka

PST
Kamil Markiewicz
Wisła Sandomierz wygrała ze Spartą Kazimierza Wielka w meczu IV ligi świętokrzyskiej.

Wisła Sandomierz - Sparta Kazimierza Wielka 3:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Krzysztof Kozieł 18 z karnego, 1:1 Kacper Górski 59, 2:1 Mateusz Michalski 63, 3:1 Michalski 70.

Wisła: Drzymała - Ziółek (79. Maruszczak), Górski, Korona, Chorab - Piątkowski, Nikanowycz, Siepierski, Juda (60. Tur, 65. Bażant) - Drapsa, Michalski (77. Łata).

Sparta: Kwiatkowski - Sierakowski, Nowak, Adamczyk, Nwachukwu (60. Fakowski) - Ł. Stępień, Cyganek (70. Wąż), Łakota, R. Stępień (80. Łoś) - Boryka, Kozieł (75. Tabor).

Sędziował: Kamil Adamski.

W pierwszej połowie Sparta postawiła liderowi trudne warunki, „wiślacy” borykali się z nieskutecznością. Obudzili się na po przerwie i odrobili jednobramkową stratę z nawiązką.