Nasza Loteria

Włoszczowscy policjanci zapraszają na festyn rodzinny w Kluczewsku. Wystąpi Tercet Madam z The Voice Kids. Zobaczcie wideo

Marek Piórecki
Marek Piórecki
Jedną z atrakcji festynu w Kluczewsku będzie występ Terectu Madam, który zrobił furorę podczas tegorocznej edycji programu The Voice Kids.
Jedną z atrakcji festynu w Kluczewsku będzie występ Terectu Madam, który zrobił furorę podczas tegorocznej edycji programu The Voice Kids. archiwum
Włoszczowska policja zaprasza w niedzielę 4 czerwca na festyn rodzinny na stadionie w Kluczewsku. Impreza pod hasłem „Radosne wakacje to bezpieczne wakacje” rozpocznie się o godzinie 15. Przygotowano wiele atrakcji, szczególnie dla najmłodszych. Wstęp wolny.

W programie występy artystyczne przedszkolaków i młodzieży szkolnej, zespołu „Made in Sikorski”, Tercetu Madam związanego z Młodzieżowym Domem Kultury w Kielcach i znanego z programu The Voice Kids oraz Gminnej Młodzieżowej Orkiestry Dętej działającej przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobromierzu w gminie Kluczewsko. Będzie mini wesołe miasteczko, mini miasteczko ruchu drogowego, stoiska profilaktyczne służb mundurowych, pokazy sprzętu i umiejętności psa służbowego.

Warto podkreślić, że będą darmowe atrakcje dla dzieci - między innymi dmuchańce, wata cukrowa i popcorn. Można będzie też z bliska obejrzeć sprzęty militarne i pojazdy wojskowe. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, a także gier i zabaw sportowych.

Tercet Madam tworzą pochodząca z Włoszczowy Hanna Maciejczyk oraz kielczanki Marysia Chwastek, Maja Zagrodzka. Na swoim koncie mają już wiele sukcesów, a w tegorocznej edycji programu The Voice Kids, choć nie wygrały, zrobiły prawdziwą furorę. Na co dzień reprezentują Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach, są podopiecznymi Samueli Modzelewskiej oraz Przemysława Sękowskiego. W repertuarze mają wiele utworów, zarówno polskich, jak i zagranicznych wykonawców. To między innymi: „Zawsze gdzieś czeka ktoś”, „Gdy mi Ciebie zabraknie”, „Opowiadaj mi tak”, „Firma Ja i Ty”, „You to me are everything”, „Save it for a rainy day”, „Dancing Queen”.

Zobaczcie ich występ

Występująca w Tercecie Hanna Maciejczyk jest uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego imienia generała Władysława Sikorskiego we Włoszczowie. Wcześniej była uczennicą Szkoły Podstawowej numer 1 we Włoszczowie. Sztuki wokalnej początkowo uczyła się w Domu Kultury we Włoszczowie u instruktor Magdaleny Michalskiej. Jest laureatką wielu konkursów piosenki. W ubiegłym roku zdobyła Złotą Jodłę w ramach 49. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej.

Patronat Honorowy nad Rodzinnym Festynem w Kluczewsku objęli wicepremier, minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak oraz poseł ziemi włoszczowskiej Bartłomiej Dorywalski. Włoszczowscy policjanci serdecznie zapraszają całe rodziny na niedzielne wydarzenie w Kluczewsku. Początek o godzinie 15 na stadionie sportowym. Szczegóły na załączonym w galerii plakacie.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Świętokrzyskie