Włoszczowska „Jedynka” mistrzem Polski w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym!

red
archiwum prywatne
Drużyna ze Szkoły Podstawowej numer 1 we Włoszczowie wywalczyła tytuł mistrza Polski w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Finał krajowy XLII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym odbył się w dniach 4-6 czerwca w Mikluszowicach w województwie małopolskim, w powiecie bocheńskim. Drużyna włoszczowskiej „Jedynki” mistrzostwo Polski zdobyła w kategorii szkoła podstawowa (dzieci powyżej 12 lat) i III klasy gimnazjum. Wystąpiła w składzie: Zuzanna Oleksy, Lena Rak i Kuba Kaczor. Druga drużyna z włoszczowskiej „Jedynki” – Piotr Kaczor, Joanna Suliga, Wiktoria Janduła i Kajetan Sztuka – w kategorii dzieci w wieku 10 – 12 lat zajęła ósme miejsce. Opiekunem naszych uczniów jest Marcin Sztuka.