Wojciech Jarosz ósmy na mistrzostwach Polski Seniorów w Toruniu

/dor/
Dwaj lekkoatleci Juventy Kobex Starachowice - Wojciech Jarosz i Dawid Kubiec - w ostatnią niedzielę startowali w 89. Mistrzostwach Polski Seniorów, które odbyły się w Toruniu.

Mistrzostwa były bardzo dobrze obsadzone. Startowali w nich najlepsi polscy lekkoatleci. Nasi zawodnicy do końca nie mogą być zadowoleni ze swoich startów. Lepiej wypadł Wojciech Jarosz, który zajął ósme miejsce w biegu na 1500 metrów z czasem 3.49,14. Wygrał Krzysztof Żebrowski z Ostrowa Mazowieckiego - 3.38,94, drugi był Marcin Lewandowski z Zawiszy Bydgoszcz - 3.38,98, a trzeci Tomasz Osmulski z RKS Łódź - 3.39,80.

Dawid Kubiec był dopiero dwudziesty w biegu na 5000 metrów - dystans ten pokonał w czasie 15.23,54. Zwyciężył Artur Kozłowski z MULKS MOS Sieradz z rezultatem - 14.30,77.