WOŚP 2019 Szydłów. Do licytacji… fotel wójta. Zobacz program...

  WOŚP 2019 Szydłów. Do licytacji… fotel wójta. Zobacz program (ZDJĘCIA)

  Klaudia Szałas

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  WOŚP 2019 Szydłów. Do licytacji… fotel wójta. Zobacz program (ZDJĘCIA)
  1/9
  przejdź do galerii
  Burmistrz na aukcję przekazał… fotel wójta! Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szydłowie z zabawą i licytacjami.
  Miejsko- Gminne Centrum Kultury w Szydłowie jako organizator sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szydłowie intensywnie przygotowuje się do organizacji finału w niedzielę.

  - Mamy już dopięty program, który przeplatał się będzie z atrakcyjnymi licytacjami. Zgromadziliśmy ponad 150 (na ten moment) przedmiotów na zlicytowanie oraz podobną liczbę na sprzedaż . Bardzo miło, że angażuje się u nas tak duża liczba mieszkańców.
  Przede wszystkim sami występujący w programach artystycznych to osoby z gminy Szydłów. Mamy wolontariuszy- uczniów z puszkami, młodzież pomoże nam też ze sprzedażą ciast. Mieszkańcy ciągle donoszą gadżety na licytację i przewidujemy bardzo dużo obecnych na finale – mówi koordynator sztabu w Szydłowie, Maria Stachuczy.

  W tym roku na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szydłowie wystawiony zostanie nietypowy przedmiot. Jak wiadomo, od 1 stycznia 2019 roku Szydłów stał się miastem. Tym samym opustoszał fotel wójta i... stoi bezczynnie w miejscowym magistracie. Burmistrz miasta Szydłów postanowił przekazać ten historyczny mebel na aukcję. Nie lada to gratka dla wszystkich kolekcjonerów pamiątek i miłośników Szydłowa! Zapraszamy do licytacji – zachęca Maria Stachuczy.

  Szczegółowy program niedzielnego finału: 15.30 - Jasełka w wykonaniu przedszkolaków z Punktu Przedszkolnego w Potoku, 16.30 - Przedstawienie Teatralne „ Królewna Gburka” w wykonaniu rodziców wychowanków Publicznego Przedszkola w Szydłowie, 17.30 - występ zespołu śpiewaczego Kasztalon. Ponadto: występy artystyczne dzieci i młodzieży: taneczne, muzyczne(instrumentalne i wokalne), licytacja gadżetów, prac konkursowych podarowanych na rzecz orkiestry, sprzedaż ciast.

  Zobacz galerię


  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Nie wiesz z kim pójdziesz na studniówkę? Skorzystaj z naszego generatora studniówkowego!


  Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce? Jest droższe niż myślisz!  Co nas wkurza w zimie na polskich drogach?  Praca marzeń. 10 najlepszych ofert pracy skierowanych do Polaków
  One urodzą w 2019. Indzie nowe baby boom  Co wiesz o prowadzeniu auta zimą? Quiz

  ZOBACZ TAKŻE: FLESZ. Przemoc w rodzinie

  Źródło:vivi24

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo