WOŚP 2019 w Osieku. Dużo występów i światełko do nieba....

  WOŚP 2019 w Osieku. Dużo występów i światełko do nieba. Zobacz program

  Klaudia Szałas

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  WOŚP 2019 w Osieku. Dużo występów i światełko do nieba. Zobacz program
  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w gminie Osiek. W niedzielę, 13 stycznia w teren wyruszy 20 wolontariuszy. Od godziny 8 będą kwestować w pobliżu często odwiedzanych miejsc - szkół, kościołów, sklepów, na rynku. O godzinie 16 rozpocznie się zabawa w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Osieku
  WOŚP 2019 w Osieku. Dużo występów i światełko do nieba. Zobacz program
  Organizatorem akcji w Osieku jest Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury wraz z Zespołem Szkół imienia Jana Pawła II w Osieku. Impreza rozpocznie się w budynku Miejsko Gminnego Ośrodka w Osieku przy ulicy Wolności 16 na sali widowiskowej,13 stycznia 2019 roku o godzinie 16. Kwestować będzie 20 wolontariuszy ze szkół w Osieku, Pliskowoli, Suchowoli, Ossali, Szwagrowa oraz z Czajkowa.

  Na scenie wystąpią dzieci i młodzież ze szkół gminy Osiek oraz z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Osieku. Między występami odbędą się licytacje. Imprezę poprowadzi jak zawsze Jacek Piwowarski. Zwieńczeniem 27 Finału będzie Światełko do nieba o godzinie 20.

  Kolejność występów podczas niedzielnego finału: około 16.16 - Przedszkole w Osieku, około 16.45 - Szkoła w Osieku, Około 17.15 - Szkoła w Pliskowoli, około 17.45 -szkoła w Ossali, około 18.15 - Szkoła w Suchowoli, około 18.15- wokaliści z Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury w Osieku, około 19.30 - Liceum Ogólnokształcące w Osieku, 20.00 Światełko do nieba! Między występami organizowane będą licytacje, które cały czas wpływają do Ośrodka Kultury.  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Nie wiesz z kim pójdziesz na studniówkę? Skorzystaj z naszego generatora studniówkowego!


  Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce? Jest droższe niż myślisz!  Co nas wkurza w zimie na polskich drogach?  Praca marzeń. 10 najlepszych ofert pracy skierowanych do Polaków
  One urodzą w 2019. Indzie nowe baby boom  Co wiesz o prowadzeniu auta zimą? Quiz

  ZOBACZ TAKŻE: FLESZ. Przemoc w rodzinie

  Źródło:vivi24

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo