Wybieramy Menedżera Roku 2017 w powiecie buskim [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE]

Redakcja
Menedżer Roku 2017 to akcja „Echa Dnia”, w którym szukamy takich osób, którym w ostatnich miesiącach udało się przeprowadzić z sukcesem najciekawsze projekty. Chcemy przedstawić Państwu świętokrzyskich wizjonerów, liderów w swoich przedsiębiorstwach, instytucjach naukowych, placówkach kultury, samorządach i innych dziedzinach, czyli osoby, którym niestraszne jest wdrażanie nowych rozwiązań.

Finał naszej akcji łączymy z wyjątkowym wydarzeniem - II Świętokrzyskim Forum Menadżerów, na które zaprosiliśmy szczególnych gości. Oto podstawowe zasady konkursu Menadżer Roku 2016.

Najważniejsze terminy:

 • 20 października - początek przyjmowania zgłoszeń
 • 27 października - początek prezentacji oraz głosowania na nominowanych menedżerów (zostaną opublikowane w tym artykule)
 • 13 listopada (godzina 24) - koniec przyjmowania zgłoszeń
 • 16 listopada - prezentacja nominowanych menedżerów w specjalnym dodatku do „Echa Dnia”
 • 27 listopada (godzina 24) - koniec głosowania

Kandydatury można zgłaszać:

 • za pośrednictwem ankiety - kliknij i zgłoś kandydata
 • wysyłając maila na adres - internet@echodnia.eu
 • Nominacje mogą przysyłać firmy, instytucje typu szpitale, przychodnie; samorządy - województwa, powiatowe, miast i gmin; jednostki samorządowe, zajmujące się drogami, gospodarką komunalną i innymi dziedzinami; samorządy gospodarcze, instytucje kultury, kluby sportowe i inne. Zgłoszenie, powinno zawierać imię i nazwisko menadżera, stanowisko, jakie zajmuje, oraz krótki opis najważniejszych osiągnięć roku 2017, zdjęcie w formacie jpg.
 • Spośród zgłoszonych menadżerów Kapituła na bieżąco będzie decydowała o nominowaniu do tytułów. W skład kapituły wchodzą przedstawiciele „Echa Dnia”oraz niezależni eksperci spoza regionu świętokrzyskiego - chcemy dzięki temu mieć zapewniony pełen obiektywizm przy wyborze najlepszych.

Jak wybieramy?

Wybieramy najlepszych poprzez głosowanie czytelników oraz kapituły złożonej z przedstawicieli „Echa Dnia” i ekspertów. O ostatecznym wyniku zdecyduje pół na pół głosowanie czytelników i ekspertów.

Nagrody:

 • Wybierzemy trzech najlepszych Menadżerów Roku 2017 w powiecie buskim. Zwycięzcy otrzymają medale i dyplomy.
 • Wybieramy Menadżera Roku 2017 w województwie. Przyznajemy złotą, srebrną i brązową statuetkę dla trzech najlepszych oraz dyplomy. W sumie wyróżnimy dziesięciu najlepszych - w wyniku głosowania powstanie Złota Dziesiątka Menadżerów Roku 2017 w województwie świętokrzyskim. Menadżerowie z miejsc 4-10 otrzymają dyplomy i medale. Zwycięzca znajdzie się na okładce kwartalnika Strefa Biznesu. Wszyscy laureaci zostaną zaprezentowani na łamach tego wydawnictwa.
 • Przyznamy też w wyróżnienia w podziale na kategorie, między innymi: budownictwo; edukacja; finanse; górnictwo; handel; kultura i rozrywka; motoryzacja; przemysł; rolnictwo; samorząd; jednostki administracji rządowej; sport; usługi; zdrowie i uroda.

Finał

 • Wszyscy nominowani do tytułu Menadżer Roku 2017 oprócz statuetek/ medali, dyplomów i nagród otrzymają darmowe wejściówki na II Świętokrzyskie Forum Menadżerów. W programie Forum , między innymi – szkolenie z e marketingu, wykłady o nowych mediach.
 • Tytuły i nagrody zostaną wręczone podczas gali, która odbędzie się w Kielcach w środę, 8 grudnia, w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Zwycięzcy zostaną zaprezentowani na łamach „Echa Dnia” i portalu echodnia.eu.

Informacji o akcji udziela Marzena Smoręda: e-mail: smoreda@echodnia.eu, tel. 41-349-53-64.

Wideo

Dodaj ogłoszenie