MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wybory 2024. Martyna Pawłowska, wójt gminy Łoniów bez tajemnic

Klaudia Tajs
Klaudia Tajs
Martyna Pawłowska, nowa wójt gminy Łoniów jest mężatką i mamą dwóch wspaniałych chłopców. Więcej na kolejnych zdjęciach
Martyna Pawłowska, nowa wójt gminy Łoniów jest mężatką i mamą dwóch wspaniałych chłopców. Więcej na kolejnych zdjęciach Martyna Pawłowska
Wybory samorządowe odbyły się 7 kwietnia 2024 roku - pierwsza tura, 21 kwietnia - druga tura. Na echodnia.eu. prezentujemy zwycięzców wyborów na prezydentów, burmistrzów, wójtów każdego miasta i gminy w regionie. Dziś Martyna Pawłowska, nowa wójt gminy Łoniów.

Martyna Pawłowska, nowa wójt gminy Łoniów bez tajemnic

Martyna Pawłowska to nowa wójt gminy Łoniów w powiecie sandomierskim. Kandydowała z własnego Komitetu Wyborczego Wyborców Niezależni 2024 i z dumą podkreślała, że nie jest związana z żadną partią polityczną. W pierwszej turze wyborów Jerzy Adamkiewicz i Martyna Pawłowska otrzymali najwięcej głosów. Jerzy Adamkiewicz otrzymał 42,52 procent, czyli 1569 głosów a Martyna Pawłowska 39,84 procent - 1470 głosów. Trzeci kandydat, Radosław Smalera otrzymał 17,64 procenta, 651 głosów.

W drugiej turze Martyna Pawłowska otrzymała 51,69 procent, czyli 1 713 głosów. Jerzy Adamkiewicz - 48,31 procenta - 1 601 głosów.

Martyna Pawłowska prywatnie
Martyna Pawłowska ma 41 lat. Mieszka w miejscowości Suliszów, w gminie Łoniów. Jest mężatką i mamą dwóch wspaniałych chłopców.

Jej drogę edukacyjną kształtowały studia magisterskie i inżynierskie na Wydziale Rolniczym Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, a także studia pedagogiczne w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.

Jest współwłaścicielką firmy i razem z mężem zarządza serwisem samochodowym w Suliszowie. Na co dzień prowadzi także konsultacje z rodzicami i nauczycielami jako pedagog i edukatorka pozytywnej dyscypliny.

Zobacz galerię prywatnych zdjęć Martyny Pawłowskiej

Martyna Pawłowska działalność
Jak mówi: - 9-letnie doświadczenie w urzędzie gminy Łoniów pozwoliło jej głęboko zrozumieć potrzeby i wyzwania, przed którymi stoją mieszkańcy.

Decyzja o kandydowaniu na wójta gminy Łoniów nie była łatwa, ale głęboko przemyślana. - Zdaję sobie sprawę, że zarządzanie całą gminą to ogromne wyzwanie, ale jestem pewna, że moje doświadczenie, umiejętności i wiedza sprawiają że jestem doskonale przygotowana do tej roli – mówi o sobie Martyna Pawłowska.

Jej siłą jest umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów, jest komunikatywna i odważna oraz posiada zdolność podejmowania szybkich decyzji.

Jak mówi jest osobą mocno stąpającą po ziemi, posiadającą cechy przywódcy i lidera. - Posiadam solidną wiedzę i kompetencje oraz jestem gotowa, by stanąć na czele gminy Łoniów - przekonuje.

Jest certyfikowaną edukatorką pozytywnej dyscypliny, uczestniczyła w licznych szkoleniach z zakresu przywództwa i komunikacji, a także zdobywała doświadczenie podczas szkoleń u oficerów jednostek specjalnych. Posługuje się komunikatywnie językiem angielskim. To jak mówi daje jej solidne podstawy do sprawnego i efektywnego zarządzania gminą. Wspólnie z mężem prowadzi warsztat samochodowy w Suliszowie, co dodatkowo umożliwia jej lepsze zrozumienie lokalnych realiów. Posiada doświadczenie w pozyskiwaniu środków unijnych, funduszy i realizacji projektów, chętnie to wykorzysta w pracy.

Martyna Pawłowska i plany wójta Łoniowa
Chce wnieść nową jakość do gminą Łoniów i wspierać wszystkich mieszkańców. Będzie otwarta na kontakt z nimi.
Jej doświadczenie w urzędzie gminy, solidna wiedza oraz umiejętności przywódcze dają jej pewność, że może skutecznie zarządzać gminą Łoniów. Zależy jej na dynamicznym rozwoju lokalnej społeczności, tworzeniu przyjaznego otoczenia dla mieszkańców, nowoczesnej edukacji i podejmowaniu skutecznych działań na rzecz dobra Wszystkich. Chce być głosem realnej zmiany i razem z mieszkańcami realizować wspólne cele, sprawiając, że gmina będzie rozwijać się prężnie. Chciałaby, aby gmina rozwijała się dynamicznie, stając się nowoczesnym miejscem, przyjaznym dla każdego mieszkańca. Jej cel: aktywnie działać na rzecz mieszkańców gminy Łoniów.

Zobacz galerię prywatnych zdjęć Martyny Pawłowskiej

od 7 lat
Wideo

Zakaz krzyży w warszawskim urzędzie. Trzaskowski wydał rozporządzenie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Świętokrzyskie