Wychowanek Juventy Starachowice strzelił gola dla Korony

Bartosz Kwiecień (drugi z prawej) jest na zgrupowaniu z Koroną.
Bartosz Kwiecień (drugi z prawej) jest na zgrupowaniu z Koroną. Paweł Jańczyk
Wychowanek Juventy Starachowice Bartosz Kwiecień z Koroną Kielce przebywa na zgrupowaniu w Wodzisławiu Śląskim. Ciężko pracuje, żeby do swoich umiejętności przekonać sztab szkoleniowy Korony na czele z pierwszym trenerem Tomaszem Wilmanem.

W najbliższych tygodniach wyjaśni się, czy Bartosz Kwiecień zostanie w Koronie, czy też będzie wypożyczony do innego klubu. Na razie z kieleckim zespołem przebywa w Wo-dzisławiu Śląskim. Stara się wykorzystać szansę i przekonać sztab szkoleniowy do swojej osoby.

Z dobrej strony piłkarz pochodzący ze Starachowic pokazał się w pierwszym meczu kontrolnym z zespołem Bruk-Bet Termalica. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Pierwszą bramkę dla Korony - w 40 minucie - zdobył Bartosz Kwiecień, który grał na środku obrony do 60 minuty. Kielczanie kończą zgrupowanie w najbliższą sobotę sparingiem z Zagłębiem Sosnowiec.