Wygrana piłkarzy ręcznych AZS UJK Kielce w Puławach

(PK)
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych Azoty II Puławy przegrały z AZS UJK Kielce

Azoty II Puławy – AZS UJK Kielce 26:29 (14:12)

AZS UJK: Duda, Czerwiński, Kiczka – Dobrowolski 2, Grzesik 4, Papaj 1, Chrząszcz 6, Curyło 4, Kutwin, Wójcik, Rybak, Bysiak, Bar 4, Hady 6, Dylewicz, Kumański 2.

- To był jeden z naszych najlepszych meczów w drugiej lidze. Drużyna zagrała bardzo dojrzale, przede wszystkim konsekwentnie w ataku. A rywal nie był łatwy, wzmocnił się dwoma zawodnikami z pierwszego zespołu – mówił trener beniaminka, Tomasz Błaszkiewicz.

W pierwszej połowie obie drużyny na zmianę wygrywały jedną lub dwiema bramkami. Tuż po przerwie Azoty zwiększyły przewagę do trzech goli, ale już w 38 minucie był remis 17:17. Od tego momentu kielczanie zaczęli odwracać losy meczu i to oni cały czas byli na prowadzeniu. W 51 minucie wygrywali 24:21 i dzięki rozsądnej grze nie dali już się dojść.