Wygrana Politechniki Świętokrzyskiej w Busku

PK
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, HBL Buskowianka Busko-Zdrój przegrała z AZS Politechniką Świętokrzyską Kielce.

HLB Buskowianka Busko – Zdrój – AZS Politechnika Św. Kielce 21:31 (10:16)

Buskowianka: Grabowski, Kowalski - Grzyb 1, Witowski,Suchy 3, Obłąk 4,Wójcik 1, Szustak 1, Żarnowski 2,Wenda 3 (1), Kutek 4, Bąk, Jagielski, Solarski, Czaja, Zawada 2.

Politechnika: Godzwon, Porzucek - Kamys 3,Nawara 1, Sadecki, Kwieciński 4, Rączka 6 (4), Litwin, Ł. Kurek 3, P. Kurek 3, R. Nowak 1, Żaba-Żabiński 2, Glita 8.

Od stanu 4:5 goście w 21 minucie bardziej doświadczeni doprowadzili do wyniku 4:11 i było po meczu. W 41 minucie było 11:22, a w 50 - 14:27. - Gospodarze wyszli na boisko zdeterminowani, aby zdobyć swoje pierwsze punkty w rozgrywkach. Ale udało nam się narzucić swój styl gry, dobrze graliśmy w obronie i kontrowaliśmy - powiedział nam trener drużyny z Kielc, Paweł Sieczka.