Wygrana rezerw PGE VIVE Kielce

PK
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, PGE VIVE II Kielce wygrało z Siódemką Mysłowice.

PGE VIVE II Kielce - Siódemka Mysłowice 31:25 (20:13)
PGE VIVE II: Kijewski, Spytek - Wołowiec 1, Szyc 2, Bysiak 4, Kubicki 3 (3), Grudzień 2 (1), Krawczyk 1, Basa 5, Matuszewski, Stępnik 2, B. Mazur, Włodarski 3, P. Mazur 1, Pawlik 3, Filipowicz 4.

Po kilku wyrównanych pierwszych minutach meczu z drużyna prowadzoną przez byłego trenera kadry narodowej kobiet, Krzysztofa Przybylskiego, kielczanie zaczęli odjeżdżać Ślązakom. Od stanu 7:7 w 10 minucie zdobyli trzy bramki z rzędu, a ostatnich kilka minut pierwszej połowy wygrali 5:1.

W 36 minucie gospodarze prowadzili 23:13 i na boisku mogli się zacząć pojawiać rezerwowi.