Wygrana siatkarzy Farta w Młodej Lidze

/dor/
S. Stachura
W rozegranym w piątek meczu Młodej Ligi siatkarze AZS Politechnika Świętokrzyska Fart Kielce wygrali z Indykpol AZS Olsztyn 3:2.

Siatkarze Farta przegrywali 0:2, ale trzy kolejne sety rozstrzygnęli na swoją korzyść. -W pierwszych dwóch setach szło nam ciężko, ale cieszy to, że potrafiliśmy się odbudować, tie-break wygraliśmy 15:9 i całe spotkanie 3:2 - powiedział Krzysztof Makaryk, trener kieleckiego zespołu.
W sobotę AZS Politechnika Świętokrzyska Fart Kielce w spotkaniu II ligi zagra z Karpatami Krosno. Mecz rozpocznie się o 18.30 w hali przy al. Tysiąclecia 7.