MAT
Rezerwy Vive II Targi Kielce zwyciężyły MOSM Bytom czterema bramkami.

Vive Targi II Kielce - MOSM Hit Bytom 32:28 (14:14)

Vive II: Gruszczyński, Jastrząb - Fugiel 16, Sękowski 5, Mazur 4, Styrna 2, Chodur 2, Stefaniec 2, Rączka 1, Zimoch, Pięta, Jemioł, Kusal.

Pierwsze 30 minut nie wskazywało na zwycięstwo rezerw kieleckiego klubu. W 25. minucie goście prowadzili 12:10, ale ostatecznie, dzięki skutecznemu tego dnia Tomaszowi Fugielowi pierwsza połowa zakończyła się remisem. Jeszcze w 44. minucie kielczanie prowadzili tylko 21:20. Wtedy jednak trzy bramki z rzędu zdobył niezawodny Fugiel i gospodarze wyszli na czterobramkowe prowadzenie (25:21), którego nie oddali już do końca pojedynku.