Wygrane waterpolistów KSZO Ostrowiec

waf
Kacper Tracz w meczu z zespołem z Warszawy rzucił 6 goli.
Kacper Tracz w meczu z zespołem z Warszawy rzucił 6 goli. Fot. Waldemar Frańczak
Dwa kolejne zwycięstwa odnieśli waterpoliści KSZO w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików.

KSZO Ostrowiec - Pałac Młodzieży Warszawa 9:4 (1:0, 2:2, 3:2, 3:0), 11:2 (2:1, 2:0, 5:0, 2:1).

KSZO grał w składzie Piotr Kosno - Mikołaj Miżełowski, Sebastian Firmanty, Kacper Tracz (3,3), Krystian Orłowski (1,1), Tomasz Kozieł (2,1), Alan Bruszewski (1,2), Kamil Sendor, Hubert Kamiński (2,4). Trenerzy Mariusz Stawecki i Mieczysław Kieloch.

Po wysokich zwycięstwach nad zespołem z Bytomia, w sobotę rywalem KSZO w grupie Centrum rundy eliminacyjnej Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Piłce Wodnej był Pałac Młodzieży z Warszawy. W pierwszym spotkaniu goście starali się dotrzymywać kroku KSZO przez 3 kwarty, po których nasz zespół prowadził 6:4. O losach drugiego pojedynku zadecydowała wysoko wygrana trzecia kwarta.

Po czterech meczach KSZO zajmuje drugie miejsce w tabeli, ustępując UKPW 44 Warszawa tylko gorszym stosunkiem bramek. Kolejne mecze nasi waterpoliści rozegrają w Ostrowcu Św. w dniach 27-28 listopada, a ich rywalami będą zespoły UKPW 44 Warszawa i ŁSTW Łódź.