Wyniki trzeciej grupy klasy B. Przerwany mecz w Jacentowie

Kamil Markiewicz
Tylko dwa zespoły z powiatu opatowskiego będą dobrze wspominać weekendową kolejkę trzeciej grupy klasy B. KS Tarłów rozgromił GTS Raków 7:0, po dwóch golach Adriana Kucharczyka i Piotra Pyrzaka oraz trafieniach Mariusz Serafina, Mateusza Dziewirza oraz Sławomira Czyża.

Ester Wojciechowice zwyciężył z Olimpią-Pogoń II Staszów 5:1. Po dwa gole dla wygranej drużyny strzelili Mateusz Tracz i Sławomir Kmera, a jednego Paweł Dziarmaga.

UKS Iwaniska uległ Wiśle II Sandomierz 4:12. Trzy bramki dla UKS zdobył Damian Kozłowski, a jedną Albert Glibowski.

Mecz w Jacentowie, w którym Marol grał z Cukrownikiem Włostów został przerwany w 87 minucie przy wyniku 2:1 dla gospodarzy.

Powodem było naruszenie nietykalności sędziego Krzysztofa Poseniaka przez rezerwowego gracza gości.

Rozstrzygnięciem meczu zajmie się Wydział Dyscypliny Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. Gole dla Marolu strzelili Krystian Gromczyk i Mateusz Rutkowski, a dla Cukrownika bramkę zdobył Michał Ślusarz.

W niedzielę zespoły z powiatu opatowskiego rozegrają mecze szóstej kolejki. O godzinie 11, Cukrownik będzie podejmował Huragana Wilczyce, a Marol zmierzy się w Wiązownicy Kolonii z Zorzą Czajków.

O godzinie 12, Ester zagra u siebie z KS Tarłów. Natomiast o godzinie 16, zespół z Iwanisk podejmował będzie Arkę Pawłów.